zoros mérkőzésen nyert NBI/B-s csapatunk a mai napon, a Mezőkövesdi KC ellen! A végeredmény 26:24 lett.
Imre Vilmos vezetőedzőnk értékeli a mérkőzést:
Két pozitívuma volt a mérkőzésnek: az egyik a győzelem a másik,hogy végig hittük benne, hogy meg fogjuk nyerni. A siker értékét növeli, hogy egy jól játszó ellenfelet sikerült legyőznünk, negatívuma a támadó játékunban elkövetett sok hiba, ezen feltétlenül javítanunk kell a következő bajnoki mérkőzésen!
Szép volt fiúk!
Elemzési adatok és hirdetések megtekintése

 

 

Az összes reakció:

75

 
 
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *