Új igazolás a jobbszélen: Lakosy Mátét köszöntjük a Szigetszentmiklósi KSK NBI-es csapatában!
 
Gyors, pontos és elszánt – igazi harcos típus, aki mindig a maximumra törekszik a pályán.
 
Születési év: 1999.11.17.
Állampolgárság: magyar
Poszt: jobbszélső
Testmagasság: 188cm
Testsúly: 85kg
Mezszám az SZKSK csapatában: 19
Erősségek: alázat, szorgalom
Korábbi klubja: Gyöngyösi Kézilabda Klub
 
„Utánpótlás játékosként öt évet töltöttem a Nemzeti Kézilabda Akadémián, ahonnan Győrbe igazoltam, és három szezonon át szerepeltem az NB I/B-ben. Ezt követően kezdődött NB I-es pályafutásom Egerben, ahol egy évet játszottam – sajnos ebben az idényben kiesett a csapat. Innen Gyöngyösre kerültem, ahol jelenleg is játszom, ez a harmadik szezonom a klubnál.
Eddigi pályafutásom legnagyobb sikerei közé sorolnám a Liga Kupa második helyezését, valamint a mostani Magyar Kupa négyes döntőjébe jutást.
Izgatottan várom az előttünk álló kihívásokat a csapatnál, és bízom benne, hogy sok közös sikert élhetünk majd át együtt. Hiszek abban, hogy kemény munkával és összetartással nagy dolgokra lehetünk képesek. Szeretnék minél hamarabb beilleszkedni, segíteni a csapatot a céljai elérésében. Hálás vagyok a bizalomért, és alig várom, hogy a pályán is bizonyíthassak. „
Üdv a csapatban, Máté – alig várjuk, hogy lássunk akcióban! ?
 
Elemzési adatok és hirdetések megtekintése

 

 

Az összes reakció:

42

 
 
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *