U14-es I. csapatunk 2024.11.24-én Debrecenben játszott fordulót!
SZKSK – Gyöngyös KK 24 : 13
Sárospatak II.- SZKSK 19 : 19
Lukács Csaba edzőjük értékeli a mérkőzéseket:
Jó hétvégén vagyunk túl, bár ezért kicsit messzire kellett utazunk.
Az U14 – es csapatunk első ellenfele a Gyöngyös csapata volt. Tipikusan reggeli mérkőzés hangulata volt, hiányzott az iram, a pontosság. A vége +11, egy átlagosnál kicsit jobb csapat ellen.
A második mérkőzésünket nagyon vártam, hiszen a keleti régió egyik legjobb csapata a Sárospatak várt ránk. Az első félidőben a patakiak voltak jobban, nálunk sokan játszottak sajnos valós tudásuk alatt, így három gólos hátránnyal fordultunk. A második félidőben 18 perc alatt 4 gólt kaptunk és az utolsó kettő percre két gólos előnnyel mentünk. A vége döntetlen lett.
Elemzési adatok és hirdetések megtekintése

 

 

Az összes reakció:

29

 
 
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *