Gratuláció jár U12-es kézilabdacsapatunknak, akik a hétvégén ismét pályára léptek – és fantasztikus teljesítménnyel zárták a fordulót! ??
A gyerekek hatalmas lelkesedéssel, összeszedetten és igazi csapatként küzdöttek végig minden percet. A védekezés kemény volt, a támadások pedig okosan felépítettek – meg is lett az eredménye: győzelemmel tértek haza!
Köszönjük a szülőknek és szurkolóknak is a támogatást – nélkületek nem lenne ilyen hangulatos egyetlen meccsnap sem! ??
SzKSK – Ceglédi KKSE II. (24:13)
SzKSK – Százhalombattai VUK SE (17:10)
Fazekas Mária edzőjük beszámolója következik:
Izgatottan vártuk a következő fordulót, jó meccsekre számítottunk. Mindkét mérkőzésen végig vezetve, ügyesen, ötletesen kézilabdáztunk. Gratulálok a győzelemhez!
Nincs megállás, dolgozunk tovább!
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *