Edzőjük Mazák Martin értékeli a mérkőzést:
A 2025-ös év első két mérkőzésen a legnehezebb ellenfelekkel találkoztunk. Sajnos egyik mérkőzés sem sikerült úgy ahogy szerettük volna, így nem sikerült győznünk. De a játék képe a vélemény szerint nem volt rossz, elsődleges célunk az őszi szezonhoz képest, hogy fejlődjünk. Voltak jól megoldások és egyéni teljesítmények is.
Számunkra a legfontosabb azt megtanulni, hogy ha nem tökéletes egy helyzet, azt legközelebb ki tudjuk javítani!
Megyünk és dolgozunk tovább, bízom benne hogy az eredmény is jön.
Hajrá Miklós!
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *