A mai napon hazai pályán fogadtuk a Békési FKC csapatát ahol 24:19-re nyertünk.
Imre Vilmos vezetőedzőnk nyilatkozik:
Nagyon jól kezdtük a mérkőzést és ez külön öröm, mert a csapatnak ez 3. tétmérkőzése egy hét alatt!
Az egész mérkőzésen kiválóan védekeztünk ez kiváló kapus teljesítménnyel párosult, ugyanakkor a sorozatos terhelés elsődlegesen mentális fáradtsággal párosult ami látszott is a játékunkon.
Ennek tudható be a sok kihagyott helyzet a 2. félidőben,de ennek ellenére magabiztosan nyertük meg a találkozót.
Köszönjük mindenkinek, aki a csapat mellett áll, és akkor is érkezik segítség tőlük mikor nem 100%-os a teljesítményünk, igyekszünk ezt hétről hétre meghálálni!
Szép volt fiúk!
Elemzési adatok és hirdetések megtekintése

 

 

 

 

Az összes reakció:

57

 
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *