Szombaton utánpótláscsapatunk, az U14 I-es fiúk nagyszerű játékkal rukkoltak elő, és igazán szép teljesítményt nyújtottak a pályán. A fiatalok összeszedetten, nagy lelkesedéssel küzdöttek, és csapatként működtek együtt a mérkőzés során. Büszkék vagyunk rájuk – csak így tovább, srácok!
Edzőjük Lukács Csaba nyilatkozik:
Ma a SOTE Zágrábi úti termében folytatódott az U14-es bajnokság. Az első ellenfelünk a Gyömrő csapata volt. Kifejezetten ügyes csapatról van szó, ahol van egy-két tehetséges gyerkőc, így értékesnek tarom a 18 gólos sikert. (33-15). Voltak szakaszai a mérkőzésnek, amikor tetszett ahogy védekezünk. A második mérkőzésünk a battai VUK volt az ellenfelünk, ahol könnyed játékkal 42-6-ra nyertünk. Itt két dolgot emelhetünk ki, egyrészt Pintér Lackó 10 gólját, illetve azt, hogy komolyan vettük a meccset.
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *