A Szigetszentmiklósi Kézilabda Sport Kör szervezésében 2025. november 11-én, kedden 17:00 órakor indul a hangulatos felvonulás az SZKSK Kézilabda Csarnok elől. A résztvevők a környező utcákon sétálnak végig, kezükben a saját készítésű lámpásokkal, miközben a közösség jókedve és összetartása teszi különlegessé az eseményt.
 
A programon természetesen mi, az SZKSK tagjai – és lehetőség szerint NB I-es felnőtt csapatunk kézilabdázói – is ott leszünk, és együtt szeretnénk megélni a Márton-napi hangulatot városunk lakóival.
 
A séta végén zsíros kenyérrel és forró teával kedveskedünk minden résztvevőnek.
 
Szeretettel várunk mindenkit egy közös, meghitt, lámpás sétára!
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *