Gyönyörű játékkal, a mérkőzést végig vezetve, 31:25-re nyertek az SZKSK Csarnokban !
A 2024-es év utolsó hazai pályás mérkőzésén szurkolóink ismét remek hangulatot teremtettek, köszönjük,hogy most is velünk voltatok!
Jövőhéten még vár a fiúkra egy szoros összecsapás, a DEAC Kézilabda ellen, idegenben kell megmutatniuk harciasságukat december 21-én!
Imre Vilmos vezetőedzőnk értkeli a mérkőzést:
Jár az elismerés a játékosainknak, akikre nagyon büszkék lehetünk. Az első félidőben szinte maradéktalanul megvalósítottuk a taktikai elképzeléseinket. A második játékrészben ellenfelünk is bizonyította, hogy jó csapatuk van. Köszönjük szurkolóink őszi szezonban nyújtott támogatását, az utolsó fordulóban is győzni szeretnénk Debrecenben.
Szép volt fiúk! ??
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *