
A fiúknak most sajnos nem sikerült a bravúr, 31:29 lett a mérkőzés végeredménye!
„Gratulálok a ceglédi csapatnak, magas színvonalú mérkőzésen győzött le bennünket. Büszkék lehetünk csapatunkra, hogy eddig veretlenek voltunk, ma is kiválóan harcoltunk, de az első félidőben a kihagyott ziccereink,a második félidőben pedig a védekezésben elkövetett hibáink miatt kaptunk ki.
Ezúttal is köszönjük a szurkolóinknak,hogy ilyen szép számmal elkísértek bennünket és kiállnak a csapatunk mellett a vereség ellenére is. „
Elemzési adatok és hirdetések megtekintése
Az összes reakció:
37




