A Szigetszentmiklósi KSK magabiztos formában készül a hétvégi bajnokira, amelyet a PICK Arénában játszik a Szeged vendégeként.

Csapatunk zsinórban két tétmeccset is megnyert: a bajnokságban legyőztük a Csurgót, majd a Magyar Kupában a Budai Farkasokat búcsúztattuk, ezzel továbbjutva a sorozatban.

A jó széria önbizalmat adhat a rangos ellenfél otthonában is, ahol felszabadult, harcos játékkal szeretné megnehezíteni az esélyesebb hazaiak dolgát.

Most még komolyabb kihívás vár ránk, hiszen hétvégén a PICK Arénában, a Szeged otthonában lépünk pályára. A fiúk motiváltak, és szeretnék folytatni a jó formát egy rangos ellenféllel szemben is.

Szurkoljatok velünk ezúttal a távolból – minden támogatás számít!

Hajrá, SZKSK, hajrá, Miklósi Medvék!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *