Az SZKSK U12-es együttese vasárnap hazai pályán, az SZKSK Sportcsarnokban játszotta le első bajnoki mérkőzéseit a 2025/26-os idényben. A fiatalok előbb az FTC, majd a Budapest UP 1 ellen léptek pályára.

A nyitómeccsen a Ferencvárossal szemben nehéz első félidőt játszottak a miklósi fiúk, hiszen 6-2-es hátrányból kellett fordítaniuk. A második játékrészben azonban nagyot küzdöttek – jó védekezéssel és gyors gólokkal sikerült átvenniük a vezetést, ám a hajrában kapkodás jellemezte a játékukat, így végül 12-12-es döntetlennel zárult az összecsapás.

558911903 1681452439884832 1149293444944901260 n

Rövid pihenőt követően a Budapest UP 1 csapata következett, ahol már az elején látszott az erőfölény. Bár az SZKSK igyekezett javítani a játékán, a fővárosiak végig magabiztosan kézilabdáztak, így a mérkőzés 33-4-es vereséggel végződött.

„Büszke vagyok rájuk, óriási gratulációt érdemelnek! Nincs megállás, dolgozunk tovább!” – értékelt a csapat edzője, Murvainé Fazekas Mária.

Eredmények
SZKSK – FTC 12-12
SZKSK – Budapest UP 1 4-33

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *