November 10-én került megrendezésre hagyományteremtő Márton napi lámpás felvonulásunk. Az eső ellenére is sokan részt vettek és együtt megvilágítottuk Szigetszentmiklós utcáit! A hideg kezeket forró teával és forralt borral melegítettük fel hozzá liba zsíros kenyeret kínáltunk!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *