
Pulay Gábor 11, Schmid Péter 7, Szabados Márton pedig 4 góllal járult hozzá a mai győzelemhez! 

Imre Vilmos vezetőedzőnk értékelése: „Nagyon büszke vagyok a csapatra, kiváló hozzáállással játszottunk. A védekezésünk, kapusteljesítményünk ismét magas szintű volt, és a második félidőben a jobb helyzetkihasználás döntött a javunkra egy jól felkészített csapat ellen.”




