Pulay Gábor 11, Schmid Péter 7, Szabados Márton pedig 4 góllal járult hozzá a mai győzelemhez! ??
Imre Vilmos vezetőedzőnk értékelése: „Nagyon büszke vagyok a csapatra, kiváló hozzáállással játszottunk. A védekezésünk, kapusteljesítményünk ismét magas szintű volt, és a második félidőben a jobb helyzetkihasználás döntött a javunkra egy jól felkészített csapat ellen.”
Szép volt Fiúk!!! ??
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *