Győzelem a DVTK kézilabda ellen Miskolcon, idegenben is sikerült nyernie NBI/B-s csapatunknak!
26:32-es végeredménnyel zárult a 11. Forduló!
Imre Vilmos vezetőedzőnk értékelése: A szezon legjobb első félidei játékát produkáltuk, amivel tulajdonképpen el is döntöttük a 2 pont sorsát. Kár, hogy a második félidőben dekoncentráltak voltunk, de a győzelmünk nem forgott veszélyben.
Szép volt Fiúk! ??
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *