Köszönjük,hogy velünk tartottatok, és lelkes szurkolásotokkal segítettétek a Fiúkat! Fantasztikus hangulatot teremtettetek idegenben is!??
Imre Vilmos vezetőedzőnk értékelése:
Kicsit nehezen lendültünk játékba, de úgy érzem, hogy a 15. perctől átvettük az irányítást a játékban. Az első félidőben felépített 3 gólos előnyünket növelni is tudtuk a második félidő elején. Ott volt egy kis hullámvölgy a játékunkban, de a végjátékban mindig volt egy emberünk, aki átlendítette a csapatot. Köszönjük a lelkes szurkolóinknak, hogy elkísértek minket!
Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk az összes szurkolónknak és minden kézilabda barátnak!
Veretlenül őszi első a csapatunk!
14 győzelem, 1 döntetlen! 29 pont!
Szép volt Srácok!
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *