Bajnokok vagyunk! ???

A Budai Farkasok mai veresége azt jelenti, hogy csapatunk a hátralevő két forduló eredményétől függetlenül megnyerte az NBI/B bajnokságát!

Történelmet írtunk Szigetszentmiklóson!

Köszönjük mindenkinek a segítségét és a támogatását, nélkületek nem sikerült volna!

Hajrá SZKSK, Hajrá Szigetszentmiklós! 

Kevesebb jelenjen meg
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *