Imre Vilmos vezetőedzőnk nyilatkozata:
„Nagyon hasznos mérkőzést játszottunk a felkészülés utolsó szakaszában a -Komló – Komló Sport Kft. ellen. Az első félidőben a védekezésben tudtunk dominálni, míg a második félidőben a támadó játékban! Az utolsó hét feladata ezt balanszba hozni. Győzni megyünk Szegedre február 2-án!”
Szép volt Fiúk!
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *