Győzelem idegenben, 17:28-as végeredménnyel nyert NBI/B-s csapatunk a Vecsés SE Kézilabda ellen! A mai mérkőzésre a csapat törzsszurkolói is kilátogattak és átlendítették a holtponton a fiúkat! Köszönjük a támogatásotokat ??
Imre Vilmos vezetőedzőnk értékeli a mérkőzést:
Nagyon büszke vagyok a csapatra. Nehezen tudtuk megindítani a mérkőzést, de támadásban sikerült megtalálni azokat a területeket, amelyekre készültünk. A védekezésünk és a kapusteljesítményünk végig nagyon magas színvonalú volt. A csapatmunka igazi diadala volt a mai találkozó.
Szép volt fiúk! ??
Elemzési adatok és hirdetések megtekintése

 

 

 

Az összes reakció:

64

 
 
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *