Tájékoztatjuk kedves szurkolóinkat, hogy a megvásárolt bérletek elkészültek, és mától átvehetők az SZKSK Sportcsarnokban, a büfében vagy az irodában!
 
Gyertek, és vegyétek kézbe belépőtöket, amely a szezon összes mérkőzésére érvényes!
 
Köszönjük, hogy megvásároltátok a bérletet, és ezzel is támogatjátok klubunkat, NB I-es csapatunkat!
 
 
Hajrá, SZKSK, hajrá, Miklósi Medvék!
Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *