NBII/B

2023.03.05-én a Testnevelési Egyetemmel játszottunk ahol csapatunk győzelmet aratott.
Bár a szünetben még 16–19-es hátrányban voltunk, remek második félidei teljesítménnyel végül 32-30-ra győztük le a TFSE-t hazai pályán.

A szoros mérkőzésen a Szabados Mártonnak 12, míg Igali Gergő Ádámnak 8 csodás gólt köszönhettük.

Köszönjük,hogy velünk szurkoltatok!

Hajrá SZKSK!

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *