

Február 25-én szombaton ismét közös felnőtt bajnoki mérkőzéseknek ad otthont az SZKSK Kézilabdacsarnoka!
Az SZNKSE szervezőivel karöltve rengeteg programmal készülünk a kilátogató nézőink számára!
Ezenkívül a már hagyományossá vált félidős játékainkról sem feledkezünk meg, ahol ismételten lehetősége lesz a bátraknak kipróbálni magukat a pályán is ![]()
A bajnoki mérkőzések szünetében a DancEarth TSE akrobatikus rock and roll bemutatója alapozza meg a második félidő hangulatát.
A SZKSK Kézilabdacsarnok bejáratát majd kürtőskalács illat járja át, valamint forralt bor és tea is kapható lesz!
Program:
14:00 Szigetszentmiklós NKSE II. – Gyáli BKSE PM I. oszt.
16:00 Szigetszentmiklós NKSE I. – Moyra-Budaörs Handball U22 NBII
18:00 Szigetszentmiklósi KSK I.. – Optimum Solar – Békési FKC NBI/B
Szurkoljuk be együtt a hálóba a szigetszentmiklósi kézilabdacsapatok labdáit a győzelemért!