trakateam lilagoogle play webreapple store webre

Image
Image
Image
Image
Image

Utánpótlás hírek

Egyesületünk számára prioritást élvez a gyermekek biztonsága!

Egyesületünk számára prioritást élvez a gyermekek biztonsága!

Egyesületünk számára prioritást élvez a gyermekek biztonsága!

A kézilabda mint sportág, kiemelkedően magas sérülési statisztikával bír, pontosan ezért a Szigetszentmiklósi Kézilabda Sport Kör szeretne egy lehetőséget felkínálni az esetleges sérülések finanszírozására a MetLife biztosító együttműködésével.
Ez, a speciálisan kidolgozott lehetőség védelmet nyújt mind az edzéseken és a mérkőzéseken esetlegesen elszenvedett sérülések (ficam, izom, ínszalag sérülésék, törés) leghatékonyabb kezelésére és a gyors rehabilitációra is egyaránt.
Az érdeklődés felmérését követően tudunk csoportos, vagy egyéni szerződéses kereteket biztosítani.
Kérünk minden szülőt, - aki szeretne élni a lehetőséggel,hogy tegye lehetővé a MetLife biztosító képviselőjének a személyes megkeresést és a részletes tájékoztatást.
A további részletekért olvassák el az alábbi dokumentumot vagy keressék bizalommal Király Zsuzsannát a +3630 206 6929-es telefonszámon, vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen.

Köszönettel,
SZKSK vezetősége

Image

KAPCSOLAT

+36 20 / 991-3922
www.szksk.hu
2310 Szigetszentmiklós
Temesvári utca 5.

Image
Image
Image

trakateam lilagoogle play webreapple store webre