OSB - SZKSKII- Érd - FTC II 21 : 35 ( 11 : 16 )
Kiemelt

2016 november 07
Tóth Zsolt
Azt kértem a srácoktól, hogy próbáljunk kimenni úgy a pályára mintha egy tét nélküli meccs lenne és kézilabdázzanak egy jót. Ez annyira jól sikerült, hogy elléptünk 3:0 - ra és a 18. percig fej fej mellett mentek a csapatok. Tetszetős támadásokkal meg tudtuk lepni a Fradit akik időt is kértek... ezután mintha megtört volna a fiúkban valami mert nem tudtuk úgy építeni a támadásainkat ahogy odáig. Jöttek az eladott buta labdák amikből pillanatok alatt meglépett az ellenfél. A második félidőben pedig úgy is mondhatnám, hogy érvényesült a papírforma. De mindenképpen örülök mert látszik a munka egyre jobban játszanak a fiúk és látszik, hogy képesek jól kézilabdázni. Fejben is gyúrjuk még magunkat mert a koncentráció hiányzik.

Szerdán megyünk a PLER-hez. Jó volna átmenteni az első félidei játékunkat és egy jót kézilabdázni.