U8 - Csokonai - tanulságos mérkőzések Dömsödön
Kiemelt

2017 február 19

Kellner Máté :

Vasárnap reggel Dömsödre mentünk, ahol betegségek miatt alacsony létszámmal,öten jelentünk meg. A József Attila szivacskézilabda csapata ellen kezdtünk. Jól védekeztünk, ugyanakkor a helyzeteink egy részét tudtuk kihasználni, így 4-1-gyel fordultunk. A 2. félidőben véleményem szerint a küzdelem dominált, és több gólt lőtt mindkét csapat. A helyezkedéssel voltak problémáink védekezésben és támadásban, a csapategységünk azonban magas szinten működött, így majdnem mindenki gólt is lőtt az 1. mérkőzésen. 6 gólos győzelem ellenére szoros játékot láthattunk, amelyből kiemelném azt, hogy mindenki igyekezett kihozni magából a tőle elvárható legjobb teljesítményt.

A 2. mérkőzést a Ráckevével játszottuk le. Lendületesen és gyorsan kezdtünk, a technikai hibákat csökkenteni tudtuk. Kevés kapott góllal 10-2 lett az 1. félidei eredmény. A támadó játékunkat emelném ki elsősorban a 2. félidőben, amely a védekezésnél jobban működött. Mindenki játéklehetőséget kapott, így aki az eddigi mérkőzéseken keveset lépett pályára, ők is többet játszhattak, aminek külön örültem. Az utolsó félidő 7:7-tel fejeződött be, ugyanakkor jó volt látni, hogy felszabadultan tudtunk játszani. A gyerekekkel elégedett voltam, remélem ez a nap az önbizalmukat is a helyére teszi, és alázattal dolgoznak tovább az elkövetkezendő edzéseken.