Információ

2017. szeptember 17. vasárnap
Tápiószentmárton, Sport és Tanuszoda
09:00   Szigetszentmiklósi KSK   - Ceglédi KKSE    
10:00   Vecsési SE   - Főnix ISE    
11:00   Abonyi KC   - Veresegyház VSK    
12:00   Főnix ISE   - Szigetszentmiklósi KSK    
13:00   Vecsési SE   - Abonyi KC    
14:00   Ceglédi KKSE   - Veresegyház VSK    
 
2017. október 1. vasárnap
Abony, Varga István Városi Sportcsarnok
09:00   Főnix ISE   - Abonyi KC    
10:00   Vecsési SE   - Ceglédi KKSE    
11:00   Veresegyház VSK   - Szigetszentmiklósi KSK    
12:00   Ceglédi KKSE   - Főnix ISE    
13:00   Veresegyház VSK   - Vecsési SE    
14:00   Abonyi KC   - Szigetszentmiklósi KSK    
 
2017. október 15. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok
09:00   Főnix ISE   - Vecsési SE    
10:00   Ceglédi KKSE   - Szigetszentmiklósi KSK    
11:00   Veresegyház VSK   - Abonyi KC    
12:00   Szigetszentmiklósi KSK   - Vecsési SE    
13:00   Abonyi KC   - Ceglédi KKSE    
14:00   Főnix ISE   - Veresegyház VSK    
 
2017. november 18. szombat
Vácrátót, Sportcsarnok*
09:00   Vecsési SE   - Veresegyház VSK    
10:00   Szigetszentmiklósi KSK   - Abonyi KC    
11:00   Főnix ISE   - Ceglédi KKSE    
12:00   Abonyi KC   - Vecsési SE    
13:00   Szigetszentmiklósi KSK   - Főnix ISE    
14:00   Veresegyház VSK   - Ceglédi KKSE    
 
2017. december 3. vasárnap
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00   Vecsési SE   - Szigetszentmiklósi KSK    
10:00   Veresegyház VSK   - Főnix ISE    
11:00   Ceglédi KKSE   - Abonyi KC    
12:00   Szigetszentmiklósi KSK   - Veresegyház VSK    
13:00   Abonyi KC   - Főnix ISE    
14:00   Ceglédi KKSE   - Vecsési SE
2017. szeptember 17. vasárnap      
12:30   KK Ajka  Szigetszentmiklósi KSK
2017. szeptember 24. vasárnap      
15:45   Szigetszentmiklósi KSK  Százhalombattai KE
2017. október 1. vasárnap      
18:00   ALBA-MÁV-ELŐRE  Szigetszentmiklósi KSK
2017. október 8. vasárnap      
15:45   Szigetszentmiklósi KSK  Tatai AC
2017. október 15. vasárnap      
11:00   Várpalotai BSK  Szigetszentmiklósi KSK
2017. október 17. kedd      
16:30   Grundfos Tatabánya KC II  Szigetszentmiklósi KSK
2017. november 9. csütörtök      
18:00   Telekom Veszprém II  Szigetszentmiklósi KSK
2017. november 19. vasárnap      
13:30   Szigetszentmiklósi KSK  Balatonfüredi KSE II.
2017. november 23. csütörtök      
17:00   Veszprémi KKFT II.  Szigetszentmiklósi KSK
2017. december 3. vasárnap      
13:00   Pécsi VSE  Szigetszentmiklósi KSK
2017. december 10. vasárnap      
14:00   Szigetszentmiklósi KSK  NEKA II.
2017. szeptember 17. vasárnap    
11:00   KK Ajka  Szigetszentmiklósi KSK
2017. szeptember 24. vasárnap    
14:00   Szigetszentmiklósi KSK  Százhalombattai KE
2017. szeptember 30. szombat    
11:30   Bp. Elektromos SE  Szigetszentmiklósi KSK
2017. október 8. vasárnap    
14:00   Szigetszentmiklósi KSK  Tatai AC
2017. október 15. vasárnap    
13:00   ETO-SZESE Győr  Szigetszentmiklósi KSK
2017. október 21. szombat    
15:15   FTC KN KFT II.  Szigetszentmiklósi KSK
2017. november 9. csütörtök    
16:15   Telekom Veszprém II.  Szigetszentmiklósi KSK
2017. november 19. vasárnap    
11:45   Szigetszentmiklósi KSK  Balatonfüredi KSE II.
2017. november 23. csütörtök    
15:00   Éles KISE  Szigetszentmiklósi KSK
2017. december 3. vasárnap    
11:00   Pécsi VSE  Szigetszentmiklósi KSK
2017. december 10. vasárnap    
12:15   Szigetszentmiklósi KSK  KSI KA

A Szigetszentmiklósi Sport Kör  minden utánpótlás-korú igazolt sportolójára – a rájuk irányuló kiemelt figyelem és gondoskodás jegyében – baleset biztosítást kötött a Generali Biztosítóval. Ezen szerződés keretében – egy esetleges sérülés, pl. boka illetve térdszalag szakadás, porc-sérülés, váll izület sérülése, izom-sérülések, netán csonttörés – esetén anyagi segítséget tudunk nyújtani akár a vizsgálatok, sőt műtétek költségeinek kifizetéséhez vagy egyéb, szükségessé vált kiadások fedezéséhez.

Ennél rosszabb esetekre mi nem is gondolunk, azonban a biztosító ilyen helyzetekben is a fiatal sportolók, illetve családjaik mellett áll egy meghatározott összeg erejéig.

Tisztelt Szülők!

Az elnökség megszavazta a 2017. évtől bevezetendő tagdíjakra vonatkozóan az alábbiakat:

- A tagdíj mértéke az utánpóltáskorú játékosok részére 3.000,- Ft / hónap, 12 hónap / év
- A tagdíjat az év minden hónapjára köteles megfizetni a játékos, hiányzástól függetlenül
- A tagdíjat minden leigazolt a versenyrendszerben szereplő játékos köteles fizetni, kortól függetlenül
- A tagdíjat csak és kizárólag bankon keresztül lehet megfizetni, a készpénzes befizetés lehetősége megszűnt

A befizetéseket az alábbi számlára kell teljesíteni:
Szigetszentmiklósi Kézilabda Sport Kör
Budapest Bank: 10103850-53649341

A közlemény rovatba kerüljön be a sportoló neve , születési éve és az, hogy melyik hónapra fizette be ! 

Kérjük a fentiek szíves elfogadását és betartását:

Az SZKSK elnöksége

A szigetszentmiklósi szakorvosi rendelőintézet sportorvosi szakrendelés tájékoztatója sportegyesületek, sportolók részére

1.) A rendelés nem területi ellátási kötelezettség alapján működik, vagyis lakcímtől függetlenül várunk minden sportolót. Beutaló nem kell.

2.) A rendelés az Országos Sportorvosi Hálózat része, az Országos Sportegészségügyi Intézet szakmai irányelvei alapján és folyamatos ellenőrzése mellett működik.

3.) A sportorvosi vizsgálat az amatőr sportolóknak -érvényes TAJ számmal- ingyenes.

4.) A sportorvos, a felnőtt és gyermek háziorvos OEP finanszírozott rendelésre csak  betegség, panasz esetén írhat beutalót, sportorvosi szűrővizsgálat céljából nem.

5.) A sportorvosi vizsgálathoz szükséges szűrővizsgálatok (szemészet, EKG, vizelet, ortopedia, neurológia, stb.) a sportorvosi rendelésen is elvégezhetőek, de ekkor díjkötelesek. A fizetendő díjakat az OSEI határozza meg, a díjszabás a honlapjukon megtalálható, de a szakorvosi rendelés ajtaja mellett kifüggesztve is megtekinthető.

Díjköteles továbbá a helyszíni vizsgálat, a soron kívüli vizsgálat, az utólagos bepecsételés,valamint a TAJ számmal nem rendelkező sportoló vizsgálata. (Egy példa: 18 év alatti sportoló, TAJ szám van, semmilyen előzetes lelet nincs, mindent a szakrendelésen végzünk el. Ennek díja -sportágtól függően- 4.000-5.000 Ft.)

6.) Az elmúlt évek betegforgalmi adatait áttekintve elegendőnek látszik a heti egy rendelés.

Ez kedden, 14:30-18:30 között van. Előjegyzés szükséges! Előjegyzés kérhető kedden 12-14 óra között a 24/524144 telefonszámon, vagy személyesen a rendelőben kedden, 12-18 óra között. További elérhetőség: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

7.) Elsősorban a szakrendelésen való vizsgálatot részesítjük előnyben, de lehetőség van a helyszíni vizsgálatra is. Az erre vonatkozó igényeket kérem, e-mailben jelezzék. Ne maradjon le a sportág, a várható létszám, a helyszín, a kapcsolattartó neve, telefonszáma sem. A rendelést vezető szakorvos: Kiss Péter. Sürgős esetben elérhető Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

                  Felnőtt II  Pest Megyei Bajnokság mérkőzései Változással ! 

  1. szeptember 18. vasárnap

14:00               SZKSK II.         - Budai Farkasok NKFT                      

  1. szeptember 25. vasárnap

15:00               Aranyszarvas SE         - SZKSK II.                   

  1. október 1. szombat Érden

12:00               SZKSK II.         - Vecsés SE                

  1. október 8. szombat

15:00               Újhartyán VSE - SZKSK II.                   

  1. október 15. szombat

12:00               Százhalombatta DKSK - SZKSK II.                   

  1. október 29. szombat

10:00               SZKSK II.          - Mogyoródi KSK II.               

  1. november 6. vasárnap

18:00               Erdőkertesi SE - SZKSK II.                   

  1. november 13. vasárnap

14:00               SZKSK II.          - Dunavarsányi TE                 

  1. november 19. szombat

18:00               Dabas KC VSE - SZKSK II.                   

  1. november 26. szombat

SZKSK II.          - Csömör KSK II.                     

  1. december 4. vasárnap

08:00               SZKSK II.          - Bugyi SE                  

  1. december 11. vasárnap

17:00               Budai Farkasok NKFT  - SZKSK II.                   

  1. december 17. szombat

16:00               Bugyi SE          - SZKSK II.                   

  1. december 18. vasárnap

14:00               SZKSK II.          - Százhalombatta DKSK                     

  1. január 29. vasárnap

18:00               SZKSK II.          - Aranyszarvas SE                  

  1. február 5. vasárnap

18:00               Vecsés SE        - SZKSK II.                   

  1. február 12. vasárnap

14:00               SZKSK II.          - Újhartyán VSE                     

  1. február 25. szombat

Mogyoródi KSK II.       - SZKSK II.                   

  1. március 4. szombat

SZKSK II.          - Erdőkertesi SE                     

  1. március 11. szombat

13:00               Dunavarsányi TE        - SZKSK II.                   

  1. március 18. szombat

SZKSK II.          - Dabas KC VSE                      

  1. március 25. szombat

12:30               Csömör KSK II. - SZKSK II.

                                                                U 12 Kovács László régió C csoport

  1. szeptember 25. vasárnap

Szigetszentmiklós, Sportcsarnok

09:00               SZKSK U12                  - Dunavarsányi TE                 

14:00               Diósdi DSE                  - SZKSK U12               

  1. október 9. vasárnap

Dabas, OBO Aréna

11:00               SZKSK U12                  - Ceglédi KKSE           

15:00               Dabas KC VSE             - SZKSK U12               

  1. november 6. vasárnap

Vecsés, Városi Sportcsarnok

08:30               SZKSK U12                  - Vecsés SE                

11:30               Gyömrő VSK               - SZKSK U12               

  1. november 19. szombat

Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok

10:00               SZKSK U12                  - Diósdi DSE               

13:00               Dunavarsányi TE                    - SZKSK U12               

  1. december 4. vasárnap

még nincs megadva a helyszín

09:00               Ceglédi KKSE              - SZKSK U12               

09:00               SZKSK U12                  - Dabas KC VSE                      

  1. január 8. vasárnap

Cegléd, Gál József Sportcsarnok

12:00               SZKSK U12                  - Gyömrő VSK            

14:00               Vecsés SE                    - SZKSK U12   

U14 Kovács László régió A csoport

  1. szeptember 18. vasárnap

Abony, Varga István Városi Sportcsarnok

11:00               SZKSK U14                  - Dunaharaszti MTK              

13:00               Ceglédi KKSE              - SZKSK U14               

  1. október 15. szombat

Alsónémedi 

10:00               SZKSK U14                  - Dunavarsányi TE                 

13:00               Abonyi KC                   - SZKSK U14               

  1. november 13. vasárnap

Vecsés, Városi Sportcsarnok

09:00               SZKSK U14                  - Vecsés SE                

12:00               VSK Tököl                    - SZKSK U14               

  1. november 26. szombat

Dunavarsány

13:00               SZKSK U14                  - Ceglédi KKSE           

15:00               Dunaharaszti MTK                 - SZKSK U14               

  1. december 10. szombat

Tököl, Sportcsarnok

12:00               Dunavarsányi TE                    - SZKSK U14               

15:00               SZKSK U14                  - Abonyi KC                

  1. január 15. vasárnap

Cegléd, Gál József Sportcsarnok

13:00               SZKSK U14                  - VSK Tököl                

15:00               Vecsés SE                    - SZKSK U14

SZKSK Támogatóknak

Szponzori, támogatói felajánlásokat várjuk elérhetőségeink bármelyikén!
Igény esetén reklámfelület bérelhető az oldalon!
Részletekért hívja: 0620/991-3922 telefonszámot!

Mérkőzések helyszíne

Térkép

SZKSK elérhetőségek

2310 Szigetszentmiklós
Tököli u. 19. Pf. 154.
kovacsi@vnet.hu