Felkészülési torna Érsekújvár (Nové Zámky)
MHC Start Nové Zámky–Szigetszentmiklósi KSK 27–33 (13–18)
Gd: Éliás 7, Pocsai 6, Nagy A. 4, Hódi 4, dr. Kiss I. 4, Horváth P. 3, Medvedev 2, Spacsek 1, Bóka 1, Ács 1
SKP Frydek Mistek–Szigetszentmiklósi KSK 28–27 (16–17)
Gd: Nagy A. 4, Medvedev 4, Éliás 3, Pocsai 3, Horváth P. 3, Spacsek 3, dr. Kiss I. 2, Márton, 2, Milovits 2, Bóka 1
A harmadik helyért
Szigetszentmiklósi KSK–Kosice Crows 31–30 (13–11)
Vitáris – Pocsai 4, Éliás 5, Nagy A. 2, Medvedev 3, Milovits 3, dr. Kiss I. 2. Csere: Kovács R. (kapus), Márton 1, Horváth P., Spacsek 5, Hódi 1, Bóka 3, Ács 2
Eredmény alakulása: 12. perc: 8–4. 22. perc: 10–7. 34. perc: 15–12. 42. perc: 19–19. 47. perc: 22–22. 52. perc: 23–27. 56. perc: 26–28. 59. perc: 30–28.
Kiállítások: 8, ill. 10 perc. Hétméteresek: 3/3, ill. 6/3.
Kökény István: Az Érsekújvári csapattal immár hagyományos idény előtti meghívást elfogadva vettünk részt a hat csapatos tornán, ahol szlovák és cseh első osztályban szereplő
együttesekkel találkozhattunk. Az első mérkőzésen a házigazdák ellen szinte végig vezetve nyertünk. A második találkozó végig szoros volt. Esélyünk volt az utolsó másodpercig
legalább az egy pont megszerzésére. A helyosztó is hasonló fej fej melletti összecsapás volt. Kapusaink jó teljesítménye minden kritikus helyzetben sokat jelentett a harmadik hely
eléréséhez. Felkészülésünket jó szolgálta, hogy magasabb osztályban szereplők ellen készülhettünk. Feladatunk a bajnokság kezdetéig, hogy tovább csiszolódjon csapatunk védekezése és támadása is, valamint az új játékosok beépítése. Ezt fogja szolgálni a szerdai Liga kupa mérkőzés is.