• 29
  • szept.

Dunavarsány- SZKSK II 24-29 (13-17)

SZKSK II. Levente- Steixner 3, Gere 4, Sallay 9, Szabó Sz. 1, Szépvölgyi 6, Kovács T. 1. cserék: Becz G.- Horváth D. 4, Mécs, Kónya 1, Marton.

Vas János : Végig vezetve biztos győzelmet arattunk. A tavalyi ifjúsági játékosok az NBI/B mellett inkább NBII-ben fejlődnek tovább, itt pedig a tavalyi (és idei) serdülő játékosok próbálják szokni a felnőtt kézilabda légkörét. Eddig sikerrel.

• 17
  • szept.

Pest megye férfi felnőtt B csoport

Üllői VSK II-Szigetszentmiklósi KSK II 34-39 (14-23)
Dávid - Kovács T. 3, Bóka 3, Finta 14, Szabó Sz. 2, Ács 11 (2), Steixner 1 Csere: Székely (kapus), Mécs 2, Horváth M. 2, Kónya 1
Eredmény alakulása: 8. perc: 36. 17. perc: 6-15 24. perc: 10-18. 33. perc: 14-25. 44. perc: 22-31. 55. perc: 29-37
Kiállítások: 12, ill. 10 perc. Hétméteresek: 7/4, ill. 5/2
Éliás Gábor: Különböző okok miatt többen nem veettek részt a mérkőzése ezért köszönet azoknak, akik ott voltak. Jól kezdtünk és jelentős előnyt szereztünk. A második félidőben viszont sokat híbáztunk aminek az lett a következménye, hogy az ellenfél csökkenteni tudta a különbséget.