• 20
  • máj.

Nagy Imre : Két győzelemmel zártuk az évet az U 13-as csapatunkkal. Első a Dunakeszivel (23-12) sima volt, másodikon a Főnix  ellen szoros volt(26-25) Nagyot küzdöttünk a magasság és súlyfölényben lévő ellenfelünkkel. Sok helyzetet dolgoztunk ki, de nem tudtuk gólra váltani! Ezért a szoros eredmény!

• 06
  • máj.

Nagy Imre : Két mérkőzéssel folytatódott Dömsödön a 2006-os bajnokság. Első ellenfelünk a Ráckeve csapata volt akitől sima vereséget szenvedtünk. Sajnáltam, mert szorosabb meccsre számítottam! (26-14) A második meccsen Nagykovácsi ellen sok gólt lőttünk így sima győzelem lett a vége. (39-15)

• 29
  • ápr.
Szksk-Csömör  35-12
Szksk-Ráckeve 17-12

Nagy Imre : Vasárnapot Csömörön töltöttük a 2007-es csapatunkkal. Két mérkőzés várt ránk. Első meccset a hazai csapat ellen vívtuk. Mind a 13 játékosunk pályára lépett és sokat futva sima győzelmet arattunk. Második mérkőzést a Ráckeve csapatával vívtuk. Hatalmasat küzdöttünk, 30 percig(11-11) egyenrangú ellenfelek voltunk. Sajnos a végére elfáradtunk. Az utolsó 10 percben csak egy gólt sikerült lőni, ami kevés a sikerhez. Ezzel a csapattal már többször játszottunk és sima vereség volt a vége. Így szabad kikapni!

• 15
  • ápr.

Nagy Imre : Hétvégén Dömsödön játszott két mérkőzést a 2006-os csapatunk. Támadásunk már egész jól működik de a védekezés siralmas. Diósd ellen ki lő több gólt "című"meccset játszottunk. Végére elfáradtunk és a megszerzett 3-4 gólos előnyt nem bírtuk megtartani. Vecsés az más kategória. Itt annak örültem hogy 21 gólt tudtunk lőni a nálunk jóval erősebb csapatnak. Bátrabb védekezés kell!!!

Szksz-Diósd 31-31
Szksk-Vecsés 21-38
  • 01
  • ápr.

Nagy Imre : Hétvégén U 13-as forduló volt Tökölön. Egy sima győzelem és egy sima vereség lett a vége. Nagykovácsit ilyen arányban kellett legyőzni, viszont a Tököltől nem szabadott volna ilyen simán kikapni. Hit nélkül nem szabad pályára menni!

• 11
  • márc.
Szksk-Ráckeve 31-18
Szksk-Tököl  19-18

Nagy Imre : Két mérkőzéssel a 2006-os csapatunknak is elkezdődött a tavaszi szezon. Első meccsen a Ráckeve ellen annyi technikai hibát vétettünk, hogy esélyünk se volt szorosat játszani. A második találkozón kevesebbet hibáztunk(nem sokkal), kicsit jobban védekeztünk, így sikerült legyőzni a Tököl csapatát.

• 21
  • febr.

Amíg ifjúsági csapatunk a Győr SZESE csapatával küzdött a teremben, addig az első félidőben U13 csapatunknak Bálint bácsi és Janka erőnléti edzést vezényelt !

Szksk-Csepel  19-26
Nagy Imre : Három nap alatt öt mérkőzést játszottunk. A BVSC elleni első 10 percet leszámítva végig jó szellemben kézilabdáztunk. Ez a mezőny még erős volt, ezért reális a 10. hely.
Csapat: Engelbrecht Vili, Kovács Barna, Muhar Gergő, Becz Ricsi, Sulcz Martin, Forgács Máté, Csabai Levi, Török Áron, Török Ákos, Járdány Gyula, Oláh Zsombi, Fedor Dávid