• 11
  • nov.

Rév TSC - Szigetszentmiklósi KSK 33-35 / 19-18 /

SZKSK : Kovács Roland(kapus ) , Spacsek László 6(1), Ács Gergely 9(3), Márton Bence 4, Pál László 2, Madár Balázs 2, Fülöp Nándor 7 cs: Husonyica Gergely ( kapus ) , Horváth Patrik 1, Luka András 4 ,Horváth Dániel , Mécs Martin, Szépvölgyi Dániel  Magyar Viktor,

Vas János : A tavalyi csapatunk egy része ellen játszottunk, ami különös ízt adott a mérkőzésnek. Végig nehezen tudtuk kezelni ezt a helyzetet. A védekezés nehezen állt össze, és a támadásokban is akadtak hibák. Sokáig nem sikerült utolérnünk a hazai csapatot, de a második félidő közepétől, kicsit feszesebb lett a védekezés, és ha a vártnál nehezebben is, de megszereztük első idegenbeli győzelmünket.

• 27
  • okt.

SZKSK- Veszprémi KKFT 29-27(17-14)

SZKSK: Kovács R. 1- Spacsek 6, Czabán 6, Márton 5, Fülöp 3, Pál 4, Madár 2. cserék: Husonyicza- Luka 2, Mécs, Horváth D., Domokos, Szőllős.

Vas János: Az első félidő elején jól védekeztünk, később kevésbé. Támadásban voltak jó periódusok, és nyögvenyelősek is. A második félidőben jobb lett a védekezés, és gyengébb a támadás. Az 50. percig hol elhúztunk 2-3 néha 5 góllal, hol visszajöttek döntetlenre. Ezután a fejetlen rohanásban két gólt sikerült megőrizni.  Hatalmasat küzdöttünk, és megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok az egész csapatnak.

• 22
  • okt.

NEKA- SZKSK 40-27 (19-11)

SZKSK: Kovács R.- Horváth D. 1, Szépvölgyi, Czabán 11, Fülöp 5, Pál 7, Madár 2. cserék: Husonyicza- Mécs 1, Márton, Luka, Spacsek.

Továbbra is öt sérültünk nélkül álltunk fel, ezúttal a mezőny legerősebb csapatának otthonában. A körülményekhez képest végig jól tartottuk magunkat, szép dolgokat csináltunk támadásban és védekezésben is. Tisztesnek mondható vereséget szenvedtünk.

• 14
  • okt.

Szigetszentmiklósi KSK- Várpalotai Bányász SK 38-32 (20-14)

SZKSK: Kovács R.- Horváth D. 5, Szépvölgyi 2, Czabán 12, Fülöp 6, Pál 6, Madár 7. cserék: Husonyicza- Szőllős, Mécs, Domokos, Papp.

Vas János: Erősen tartalékos csapattal tudtunk kiállni, szerencsére a mezőny egyik leggyengébb csapata jött hozzánk. Öt perc után átvettük a vezetést szép lassan elhúztunk, és végig vezetve biztosan győztünk. Az idősebbek hátukra vették a csapatot, a fiatalabbak hozzátették amit tudnak. Ezt várom a továbbiakban is.

• 08
  • okt.

Váci KSE- SZKSK 24-22 (11-11)

SZKSK: Kovács- Ács4, Czabán 7, Márton 5, Horváth P. 2, Pál 3, Madár. cserék: Husonyicza- Horváth D. 1, Fülöp, Mécs, Szépvölgyi.

Vas János : Erről írtam a múlt héten. Ismét egy jóval gyengébb csapat ellen szenvedtünk vereséget, ami már kezd kínossá válni.

• 30
  • szept.

SZKSK- Telekom Veszprém 25-25 (14-15)

SZKSK: Kovács R.- Ács 3, Czabán 4, Márton 6, Horváth P. 9, Pál 2, Madár. cserék: Husonyicza- Horváth D. 1, Fülöp , Luka, Mécs, Szépvölgyi, Szőllős, Kovács L.

Vas János : Ismét a hazai pályán mutatott harcmodort vettük elő. Harcos jó védekezés, lendületes támadások. A második félidő elején egy-két játékvezetői tévedés (nem szándékos) megzavart bennünket, de 5 gólos hátrányból is visszajöttünk, és a végén 5 másodperc hiányzott a győzelemhez. Így is egy pontot szereztünk a mezőny egyik legjobb csapata ellen, ami akkor ér valamit, ha végre idegenben is hasonló hozzáállást mutatunk.

• 14
  • szept.

Győr- SZKSK 41-38 (20-18)

SZKSK: Kovács- Spacsek 2, Czabán 9, Márton 8, Horváth P., Pál 5, Madár 3. cserék: Husonyicza- Ács 8, Fülöp 3, Horváth D., Szépvölgyi, Mécs.

Vas János : Sajnos a hétvégi védekezés nyomokban sem volt felfedezhető. A Győr mindig elhúzott, mi felzárkóztunk. Utolérni a sok lőtt ellenére sem sikerült őket. Hozzáállásbeli hiányosságot is felfedeztem néhány játékoson, ezen sürgősen változtatni kell.

• 10
  • szept.

I. osztály ifjúsági nyugati csoport

Szigetszentmiklósi KSK–Grundfos Tatabánya KC 36–29 (17–12)

SZKSK : Kovács R. – Madár 2, Pál 3, Márton 5 (1), Horváth P. 2, Czabán 9, Spacsek 6 (2). Csere: Husonyicza (kapus), Ács 7, Fülöp 1, Luka, Mécs 1, Horváth D., Szépvölgyi. Edző: Vas János

Eredmény alakulása: 11. perc: 6–1. 17. perc: 9–4. 24. perc: 13–10. 39. perc: 23–16. 45. perc: 27–20. 57. perc: 33–26

Hétméteresek: 3/3 ill. 4/3. Kiállítások: 10, ill. 14 perc

Vas JánosÚgy kezdtünk mint az álom. Jó védekezéssel, és jó támadásokkal nagy előnyt szereztünk. Az előnyt végig koncentrált játékkal úgy is megtartottuk, hogy mindenki pályára léphetett. Ilyen játékkal sok pontot szerezhetünk