Liga Kupa - Szerdán NBI es vendéget fogadtunk, pénteken mi utaztunk

játékvezetők: Asztalos Bence és Bárkányi Gábor

Szigetszentmiklósi KSK: dr. Kiss I 2, Iváncsik Á 4, Fülöp N, Duzsi D 5, Varga Á 1 (k), Korsós Á, Varga L, Márton B, Szabó gy 5, Nagy T 1, Milovits M 2, Félegyházi Zs 4, Pál L, Kreisz G (k), Czabán M 1
DVTK Eger: Repóth D, Molnár B 6, Szepesi I 3, Vaskó P 3, Füzi D 3, Lezák Á 4, Bajorhegyi Á, Csergő D, Szepesi N, Tóth R 2, Rédei I, Takács B 5, Dobó Zs 3, Hegedűs M 3
figyelmeztetések: 1 ill.3
kiállítások: 2 ill. 14 perc
végleges kizárás: 0ill.1
hétméteresek: 2/0 ill 5/4
Kökény István: " Jól kezdtük a mérkőzést, sikerült felvenni a tempót az ellenfelünkkel. Sajnos a második félidőre ez már nem mondható el, a hibáinkat rend szerint kihasználta a vendég csapat."

DVTK-Eger-Szigetszentmiklósi KSK 29–26 (15–13)

Varga Á. – Duzsi 3, Nagy T. 2, Korsós 3, Milovits 3, Varga L. 4, dr. Kiss I. 1.Csere: Kreisz, Kovács R. (kapusok), Félegyházi 5 (1), Fülöp 1, Pál L. 1, Spacsek 2 (1), Czabán 1, Madár, Márton

Eredmény alakulása: 6. perc: 4–2. 15. perc: 6–7. 21. perc: 8–10. 24. perc: 10–12. 36. perc: 16–16. 39. perc: 19–16. 44. perc: 24–19. 54. perc: 26–25

Kiállítások: 6, ill. nem volt. Hétméteresek: 3/3, ill. 2/2

Kökény István: Számunkra hasznos mérkőzés volt. Végig jól tartottuk magunkat. A második félidőben már öt gólos előnyt szerzett NB I-es ellenfelünk. Ezt követően nem estünk szét és sikerült vissza jönni a hajrára. Itt voltak lehetőségeink, azonban ezek sajnos kimaradtak. Így elmaradt a meglepetés. Ez a találkozó segítette felkészülésünket a hátra lévő őszi bajnoki összecsapásokra.