Kiemelt

2019 április 08

NB I B férfiak nyugati csoport 19. forduló

Szigetszentmiklósi KSK–Balatonfüredi KSE U21 27–25 (16–14)

Kovács R. – Duzsi 5, Varga L. 4, Korsós 6 (2), Félegyházi 1, Grandjean, dr. Kiss I. Csere: Kreisz (kapus), Éliás 5, Fülöp 1, Nagy T. 1, Milovits, Horváth P., Iváncsik Á. 3 (3), Kovacsevics 1

Eredmény alakulása: 8. perc: 4–3. 15. perc: 7–8. 18. perc: 10–8. 23. perc: 13–11. 36. perc: 18–16. 39. perc: 18–19. 46. perc: 20–20. 53. perc: 25–20. 55. perc: 27–22

Kiállítások: 8, iil. 10 perc. Hétméteresek: 6/5, ill. 2/2

Kökény István: Vártnál nehezebben nyertünk, mivel nagyon sok technikai híbát követtünk el. A kiesés ellen küldő ellenfelünk pedig végíg szívósan küzdve nehezítette meg a győzelmünket.

Kárpáti Krisztián: - Nagyon hullámzó mérkőzést játszottunk, az elején szervezetten támadtunk, védekezésben nem voltunk elég kemények. Voltak nagyon szép megoldásink és nagyon gyermeteg hibáink, így nehéz egy ilyen rutinos és stabil csapat ellen idegenben nyerni. Az egyéni teljesítmények is nagyon kétarcúak voltak, van aki a szívet - lelket is kiteszi a pályára, például Szöllősi Olivér aki jövőre mar nem játszhat velünk mégis 300 km- ert utazik a Magyar Kupa döntőről azért, hogy segítsen, de úgy érzem, pár játékosom képtelen átlépni saját árnyékát. Küzdöttünk magunkkal, az ellenfelel, mindenkivel aki a pályán volt, sajnos csak a tisztes vereségre futotta...