Felnőtt II - nehezen indult, de sima lett a vége
Kiemelt

2019 február 25

Mogyoród KSK–Szigetszentmiklósi KSK II 26–36 (13–16)

BECZ G. – Kovács T., Madár 2, Varga Z. 3, SZABÓ SZ. 4, MÁRTON 12 (3), FÜLÖP 7. Csere: Magyar (kapus), SALLAY 5, Gere 3, Vas J.

Eredmény alakulása: 4. perc: 3–2. 8. perc: 4–6. 20. perc: 8–8. 29. perc: 11–15. 33. perc: 13–19. 43. perc: 19–25. 52. perc: 23–30. 57. perc: 24–34.

Kiállítások: 14, ill. 10 perc. Hétméteresek: 5/3, ill. 3/3

Éliás Gábor: Elfogadható és nem elfogadható indokok miatt több játékos kihagyta ezt a vasárnapi programot. Ezért mindössze tizenegy fővel tudtunk kiállni. A forró hangulatú mérkőzésen mindenki dicséretet érdemel, hogy csak a kézilabdára koncentrált és kizárta a külső körülményeket. Ez meg is hozta a nagy különbségű győzelmet, ami igazi csapat munka volt. Még egyszer köszönöm, azoknak akik eljöttek és így játszottak ezen a napon!