Felnőtt II - Tovább menetelünk a rájátszás felé
Kiemelt

2019 február 10

Szigetszentmiklósi KSK II–Bugyi SE 34–27 (15–12)

BECZ G. – Hamar, MADÁR 5, Horváth P. 3, Varga Z. 2, MÁRTON 11 (1), SPACSEK 6 (4) Csere: Magyar (kapus), Gere, Szabó Sz. 1, Steixner, Gergely, Kónya 1, Font, Kovács T. 2, Sallay 2

Eredmény alakulása: 9. perc: 6–2. 20. perc: 12–6. 28. perc: 13–11. 38. perc: 20–13. 41. perc: 23–14. 48. perc: 26–16. 51. perc: 30–18. 55. perc: 31–23

Kiállítások: 14, ill. 18 perc. Hétméteresek: 5/5, ill. 2/1

Éliás Gábor: Az ősz óta megerösödött ellenfél ellen jól kezdtük a mérkőzést. Ezt követően viszont többet híbáztunk és feljöttek a vendégek. A második félidőben tovább javult az addigi jó kapus teljesítmény mellett a védekezésünk is és jelentős előnyt sikerült szerezni. Sajnos a múlt héthez hasonlóan a hajrában ismét fegyelmezetlenek voltunk és ezért nem sikerült két számjegyű különbséggel győzni.