• 04
  • nov.

Megyei férfi felnőtt A csoport

Váci KSE II–Szigetszentmiklósi KSK II 26–31 (12–16)

Becz G. – Pál L. 3, Madár 2, MÁRTON 10 (2), SZABÓ SZ. 2, Gere 2, Steixner 2. Csere: Husonyicza (kapus), FÜLÖP 4, Kovács T. 1, Spacsek 3, Gyurka 2, Bakó, Gergely

Eredmény alakulása: 3. perc: 1–3. 6. perc: 3–3. 16. perc: 5–9. 21. perc: 7–12. 24. perc: 8–14. 38. perc: 15–20. 43. perc: 18–20. 45. perc: 20–24. 48. perc: 23–25. 55. perc: 24–29

Kiállítások: 18, ill. 14 perc. Hétméteresek: 4/2, ill. 2/2

Éliás Gábor: Jól kezdtünk és sikerült gyors gólokkal jelentős előnyt szerezni. A második félidőben több alkalommal is eldönthettük volna a találkozót, azonban sok hibát követtünk el föleg védekezésben, amit kihasznált ellenfelünk. A szikrázóan kemény mérkőzés hajrájában négyes (!!!!!) emberhátrányban játszottunk, de Fülöp Nándor ekkor is tudott bravúros gólt lőni. Gratulálok a csapatnak, akik a nehéz helyzetekben ismét CSAPAT volt és újabb értékes győzelmet ért el.

• 22
  • okt.

Szigetszentmiklósi KSK II-Mogyoród KSK 26–22 (13–12)

BECZ G.- Gergely, Madár 4, SALLAY 9 (1), Bakó 1, MÁRTON 8 (2), Steixner 1. Csere: HUSONYICZA (kapus), Kovács T. 1, VAS J, Becz P. 1, Réczi 1, Kónya

Eredmény alakulása: 13. perc: 5–3. 23. perc: 8–10. 28. perc: 13–10. 42. perc: 16–17. 49. perc: 21–20. 54. perc: 25–20.

Kiállítások: 2, ill. 8 perc. Hétméteresek. 6/3, ill. 2/1

Éliás Gábor: Sérülések és igazolt hiányzók miatt új összeállításban léptünk pályára Tökölön Az első félidő hajrájában sikerült az addigi hibáinkból kialakult hátrányt megfordítani. Szünet után hol egyik hol másik csapat vezetett egy góllal. Ezt követően egy érdekes játékvezetői döntést követően emberhátrányból ragyogó tíz percet követően jelentős előnyt szereztünk és így sikerült a veretlenséget megőrizve a hetedik győzelmet is megszerezni.

• 14
  • okt.

Százhalombattai KE II DKSK–Szigetszentmiklósi KSK II 23–31 (9–14)

Becz G. – Pál 3, Madár 6 (1), Szabó Sz. 3, Fülöp 7 (1), Gere 2, Steixner 3. Csere: Sallay 5, Gyurka 1 (1), Kovács T., Réczi, Kónya 1.

Eredmény alakulása: 5 perc: 0–3. 16. perc: 2–8. 20. perc: 4–11. 25. perc: 8–12. 39. perc: 13–17. 51. perc: 18–23.

Kiállítások: 2, ill. 4 perc. Hétméteresek: 4/3, ill. 5/3

Éliás Gábor: Az első félidőben kiváló kapus teljesítmény mellett eredményesen támadtunk. A folytatásban tovább sikerült növelni az előnyt. Ezt a győzelmet Kiss Benőnek ajánljuk ….!

• 08
  • okt.

Bugyi SE- SZKSK II 29-32 (14-15)

Kiss B. - Steixner 1, Gere 2, Márton 11, Szabó Sz. 3, Pál 2, Madár 7. cserék: Becz G.- Becz P. 1, Réczi 1, Gyurka 4, Szabó A.

Vas János : Gyenge védekezéssel kezdtünk, a félidő közepén már néggyel vezettek a hazaiak. Egy-két cserével összekaptuk magunkat, és 10 perccel a vége előtt 10-zel vezettünk. A végén kicsit kiengedtünk, de a győzelem nem forgott veszélyben.

• 29
  • szept.

Szigetszentmiklósi KSK II-Dunavarsányi TE 41–21 (22–11)

Kiss B. – Steixner 3, Madár 6 (1), Márton B. 11 (2), Szabó Sz. 2, Gere 2, Fülöp N. 5 (3) Csere: Kónya 1, Kovács T. 4, Becz P., Ács 6, Szabó A. 1.

Hétméteresek: 6/6, ill. 6/3. Kiállítások: 10, ill. 6 perc

Éliás Gábor: Ezen a mérkőzésén gyakorolhattunk az elkövetkezendő nehezebb ellenfelek elleni  találkozókra.

Aranyszarvas SE–Szigetszentmiklósi KSK II 23–39 (11–19)

Kiss B. – Kovács T. 1, Madár 8, Márton 12 (2), Szabó Sz. 2, Ács 9, Gere 6 (1).Csere: becz G. (kapus), Kóny, Vas J. 1

Eredmény alakuása: 3. perc: 0–4. 8. perc: 1–8. 13. perc: 4–13. 24. perc: 8–16. 34. perc: 12–22. 41. perc: 13–30. 49. perc: 16–36.

Kiállítások: 12, ill. 2 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 5/3.

Éliás Gábor: Köszönöm azoknak, akik eljöttek erre az éjszakai mérkőzésre. Igazi CSAPATKÉNT játszottunk az első sípszótól az utolsóig!

• 17
  • szept.

Erdőkertes- SZKSK II 27-34 (11-18)

SZKSK: Becz G.- Steixner 1, Gere 4, Sallay 2, Szabó Sz. 2, Madár 4, Pál. csere: Spacsek 6, Márton 8, Kovács 7.

Vas János : Érdekesen alakult a mérkőzés. Mintha nem ugyanaz lett volna a pályán, mint a jegyzőkönyvben. dőnként  jól játszottunk, időnként átvettük a hazaiak nem túl nagy tempóját. Összességében biztos győzelmet arattunk.

• 10
  • szept.

Megye férfi felnőtt A csoport

Szigetszentmiklósi KSK II–Diósdi DSE 40–22 (18–9)

Kiss B. – Kovács T. 4, Kónya 2, Réczi 3 (1), Szabó Sz. 2, Gere 2 (1), Steixner. Csere: Becz G. (kapus), Spacsek 6, Márton 4, Sallay 3, Fülöp 6, Pál 2 (1), Madár 1, Szabó A. 2, Luka 3. Edző: Éliás Gábor

Kiállítások: 10, ill. 6 perc. Hétméteresek: 3/3, ill. 5/4

Éliás Gábor: Az első félidőben jelentős előnyt szereztünk. Ezt a második félidőben is sikerült növelni, de a védekezésünkben még sok hiba volt.