• 16
  • okt.

ETO SZESE–Szigetszentmiklósi KSK 35–12 (19­–4)

Lízer László: 10–0 kezdett az ellenfél. Az I. félidőben mindenki tudása alatt szerepelt. A folytatásban próbáltunk javítani, azonban addig amíg nem védekezünk határozottan és a helyzeteinket elhibázzuk nem fogunk mérkőzéseket nyerni. Ezen kívül sokkal jobb hozzáállás kell az edzéseken, hogy sikeresek legyünk a bajnoki mérkőzéseken!

• 30
  • szept.

Elektromos SE–Szigetszentmiklósi KSK 39–26 (22–14)

Gd: Papp G. 6, Horváth D 5 , Pénzes 4, Spacsek 4, Szőllős M. 3, Kovács T. 2, Mécs 2

Lízer László: A fizikailag erősebb és átlag életkorban idősebb hazaiak az I. félidőben szinte percenként lőtték a gólokat. A második félidő 10. percében már 14 góllal (31–17) vezettek a házigazdák. Ezt azonban a hátra lévő időben már nem sikerült növelniük és ezért dicséret illeti játékosaimat.

• 30
  • szept.

• 24
  • szept.

Szigetszentmiklósi KSK–Százhalombattai KE 27-24 (14–14)

Gd: Spacsek 7, Szöllős M. 7, Horváth D. 6, Benkő 5, Papp G. 2.

Lízer László: Az első félidő 18. percéig (8–11) a vendégek vezettek. Ezt követően sikerült fordítani (24. perc 14–12). A második félidőben nagy csatában a taktikai utasításokat betartva végig vezetve megszerezte a csapat az első győzelmét.

• 16
  • szept.

KK Ajka-Szigetszentmiklósi KSK 34–27 (17–11)

Gd: Szöllös 7, Papp Gergő 6, Benkő 5, Spacsek 5, Boldizsár 2, Pénzes 1, Kovács Timoteus 1.

Lízer László: A csapat nagyobbik részének ez volt az első serdülő mérkőzése. Így átestek a tűzkeresztségen. Az első félidő közepén (15. perc 8–7) még csak egy gól volt a hátrányunk. Ezt követően azonban a házigazdák elhúztak és a második félidő elején már nyolc góllal is vezettek. Ezt viszont már nem tudták növelni, mivel sikerült megakadályozni a nagyobb különbségű vereséget.

• 28
  • aug.

Lízer László : A tornán csoportmérkőzésekkel kezdtünk melyeket sajnos rendre elvesztettük. A helyosztók során először egy döntetlen majd egy győzelemmel zártuk a tornát. A mutatott játék számomra elfogadható, hiszen még a felkészülés közepén vagyunk, most jönnek a taktikai elemek begyakorlása és a védekezés kialakítása. Remélem a fiúk is így értékelik, és helyén kezelik az eredményeket.