Ifjúsági - nagyot küzdöttünk
Kiemelt

2018 április 22

Szigetszentmiklósi KSK–Veszprém KKFT II 31–28 (14–21)

Megyes – Szöllős M. 4, Bondár 8 (1), Horváth P. 3, Orosz 1, Spacsek 3, Benkő 1. Csere: Takács D. (kapus), Váradi 6 (2), Homor 4, Fehér, Simon, Szépvölgyi, Nagy M. 1.

Eredmény alakulása: 9. perc: 3–9. 15. perc: 10–11. 25. perc: 13–16. 33. perc: 17–21. 44. perc: 22–22. 50. perc: 24–26. 56. perc: 27–27.

Hétméteresek: 5/3, ill. 4/3. Kiállítások: 6, ill. 12 perc

Rév Mátyás : Továbbra is küzdünk a rendkívül hullámzó játékunkkal, akár meccsen belül is.Ez ma sem volt másképp, kifejezetten gyengén kezdtünk, sok hibával, amiből nagyon lassan ébredeztünk, de mindvégig hittünk benne, hogy meg tudjuk nyerni a meccset. Ahogy telt az idő és  kezdtek összeállni a dolgok, fokozatosan dolgoztuk le a hátrányunk és végül is sikerült az áhított győzelem. Nagyon közel a vége már, és közel vagyunk, hogy elérjük a célunk, de most minden eddiginél nagyobb koncentráció és figyelem fog kelleni. Hiszek benne, hogy sikerülni fog.Remélem a srácok is elhiszik. Gratulálok a mai naphoz.