Ifjússági - Nem elég 40 perc játék, már a serdülő mérkőzés is 2x25 perces és nem 2x20 !
Kiemelt

2018 március 12

Szigetszentmiklósi KSK–Várpalotai BSK 26–30 (11–16)

Takács D. – Nagy M., Spacsek 1, Bondár 9 (4), Orosz 1, Váradi 4, Homor 1. Csere: Dávid (kapus), Horváth P. 1, Luka 6, Tóth B. 2, Szöllős 1, Benkő, Fehér

Eredmény alakulása: 8. perc: 0–7. 21. perc: 6–11. 26. perc: 10–12. 33. perc: 14–16. 44. perc: 20–19. 50. perc: 22–22. 57. perc: 23–28.

Hétméteresek: 5/4, ill. 4/4. Kiállítások: 6, ill. 8 perc

Rév Mátyás : Egyik szemem sír, a másik....

Egyfelől borzalmasan kezdtük a mérkőzést, másfelől dicséretesen felálltunk a borzalmas kezdésből, és végig küzdésre kényszerítettük as másik bajnok jelöltet.
Összességében én azt gondolom, nem volt ez rossz. Meg kell tanulni, hogy egy mérkőzés az első perctől az utolsóig tart. Sajnos adtunk 10 perc előnyt az ellenfélnek, aminek a ledolgozása olyan erőket emésztett fel, hogy a fordítás már nem sikerült.