Ifjússági - nem sikerült nyerni a listavezető otthonában
Kiemelt

2018 február 19

Százhalombattai KE–Szigetszentmiklósi KSK 34–29 (21–19)

Medgyesi – Nagy M. 4, Luka 5, Bondár 3 (2), Horváth P., Váradi 5, Perényi 5. Csere: Takács D., Dávid (kapusok), Benkő 3, Spacsek 3, Fehér 1, Tóth B.

Eredmény alakulása: 13. perc: 10–5. 22. perc: 14–12. 27. perc: 18–17. 35. perc: 23–23. 40. perc: 27–23. 46. perc: 30–25. 52. perc: 31–27.

Hétméteresek: 4/1, ill. 2/2. Kiállítások: 12, ill. 6 perc.

Rév Mátyás : Nem kezdtük jól a mérkőzést, rengeteg technikai hibát követtünk el, és védekezésben sem voltunk elég feszesek. Fokozatosan javulva üldöztük ellenfelünket, kiemelkedő szélső teljesítményekkel.

A második félidőben a kapusteljesítményünk és kiváló volt, mégis rendre amikor közelebb érhettünk volna buta hibákat vétettünk. Felőrlődtünk a folyamatos üldözésbe, így hiába volt meg minden esély a fordításra a végén is, elhibáztuk a lehetőségeket, és megérdemelten nyert a Batta. Ennyi hibával nehéz rangadót nyerni, hiányoztak a vezérektől a jó teljesítmények is. A küzdésért viszont mindenképp dicséret illeti a srácokat. Azt mondom így ki lehet kapni, főleg a listavezető otthonában.