• 15
  • okt.

Szigetszentmiklósi KSK–Pécsi VSE 30–25 (13–11)

Kreisz – Rév 3 (1), Pádár 1, ÉLIÁS 6, KOVÁCS M. 2, Varga L. 2, IVÁNCSIK Á. 4 (2).

Cs: Varga Á. (kapus), NAGY T. 6, Grandjean 3, Gyuricska 1, Horváth P., Kovacsevics 1, dr. Kiss I., Bondár 1.

Kiállítások: 10, ill. 14. perc. Hétméteresek: 3/3, ill. 6/5

Eredmény alakulása: 9. perc: 4–2. 18. perc: 7–5. 22. perc: 10–8. 39. perc: 20–16. 45. perc: 24–19. 52. perc: 28–23

Kökény István:  Jó kezdés után a kiállítások miatt nem sikerült a megszerzett előnyünket növelni. A második félidőben is végig kezünkben tartottuk a mérkőzést a szívósan küzdő vendégekkel szemben. Megérdemelten szakítottuk meg az eddigi hazai nyeretlenségünket és győztünk most már az idegenbeli sikerek után itthon is.

• 07
  • okt.

Telekom Veszprém U20-Szigetszentmiklósi KSK 28–32 (12–15)

Varga Á. – Rév 3, Pádár 3, Éliás 3, Horváth P. 3, Varga L. 6, Iváncsik Á. 4. Csere: Kreisz (kapus), Nagy T. 4, Gyuricska 1, Grandjean 3, Kovacsevics 2, Bondár, Fehér Á.

Eredmény alakulása: 12. perc: 7–5. 19. perc: 7–11. 36. perc: 13–19. 41. perc: 14–23. 49. perc: 19–28. 57. perc: 24–32.

Kökény István: A 9. percet követő időkérés után sikerült rendezni a problémákat. Feljavult a védekezésünk és eredményesek lettünk támadásban is. A második félidőben is végrehajtották a játékosok a taktikai utasításokat és kézben tartották a mérkőzést. Nem zavarta meg a csapatot a külső körülmények miatti játék szünetek sem. Az utolsó percekben pedig az ifjúsági korú játékosainkat is pályára tudtuk küldeni.

• 02
  • okt.

Szigetszentmiklósi KSK–Vecsés SE            28–30 (11–12)

Kreisz – Rév 3 (2), Éliás 2, Nagy T. 4, Varga L. 4, Milovits 1, Grandjean. Cs: Varga Á., Kiss B. (kapusok), Kovács M. 2, Pádár 6, Iváncsik Á. 6, Horváth P., Kovacsevics.

Kökény István: Jól kezdtük a mérkőzést (16. perc: 6–4). Ezt követően azonban átadtuk a kezdeményezést a vendégeknek. A második félidő elején (38. perc: 15–14) ismét vezettünk. Ezután azonban érthetetlenül visszaestünk, amit az ellenfél rutinos játékosai kihasználtak (49. perc: 18–23) és a hátra lévő időben csak a különbséget tudtuk csökkenteni. Sajnos a mai napon nem hittük el, hogy lehet esélyünk a győzelem megszerzésére.

• 24
  • szept.

Veszprém KKFT–Szigetszentmiklósi KSK 20–23 (9–12)

Veszprém, 150 néző. V: Hornyik Zs., Zörgő.

Varga Á. – Éliás 1, VARGA L. 2, KOVÁCS M. 2, MILOVITS 2, NAGY T. 7, Iváncsik Á. 2. Csere: KREISZ (kapus), Kovacsevics 1, Pádár 3, Horváth P., Grandjean 1, Rév 2.

Kiállítások: 6, ill. 2, perc.

Hétméteresek: 2/2, ill. 2/0

Kökény István: A hazaiak 7-2-es (9. perc) villámrajttal kezdtek. Időkérésünket követően sikerült rendezni a sorokat. Fegyelmezett és taktikus játékkal fordítani tudtunk. Védekezésünk és a kapus teljesítményünk is feljavult. A második játékrészben okosan és fegyelmezetten játszva szereztünk értékes két pontot idegenből.

• 17
  • szept.

Szigetszentmiklósi KSK–Tatai AC 23–23 (10–11)

Gd: Éliás 5, Milovits 4, Kovacsevics 3, Pádár 2, Iváncsik Á. 2, Kovács M. 2, Rév 2, Nagy T. 2, Varga L. 1.

Kökény István: Rosszul kezdtünk (0–3), de sikerült vissza jönni. A második félidő közepén átvettük a vezetést (17–16), de az ellenfél ismét fordítani tudott. A hajrában sikerült újból vezetni, de négy másodperccel a vége előtt sikerült az ellenfélnek egyenlítenie. Igazságos döntetlen született, bízunk a sikereresebb folytatásban.

• 16
  • júl.

Kedden kezdődik Algériában az U21-es férfi Junior Világbajnokság, ahol az Egyesületünk saját nevelésű játékosa

Kovács Márk is tagja a magyar válogatottnak.

Márk jelenleg a Sport36 - Komló NBI-es csapatának a tagja, de a kettős játékengedélynek köszönhetően a jövő bajnoki évadban továbbra is segíti NBI/B-s felnőtt csapatunkat a bajnoki mérkőzéseken.

Szurkoljunk együtt a magyar válogatottnak!