Felnőtt 2 - Felsőházban folytatjuk
Kiemelt

2018 április 10

Balassagyarmati KSE II–Szigetszentmiklósi KSK II 25–36 (13–17)

Megyes – Steixner 3, Bak 1, Horváth P. 3, SZABÓ SZ. 4, GERE 5, Spacsek 2. Csere: BECZ G. (kapus), SALLAY 6 (1), Kónya 2, Szekeres 4 (1), LUKA 4, BONDÁR 2, Perényi M.

Eredmény alakulása: 7. perc: 2–5. 14. perc: 5–10. 20. perc: 9–11. 27. perc: 10–15. 41. perc: 14–24. 50. perc: 19–31. 56. perc: 21–34.

Hétméteresek: 7/4, ill. 2/2. Kiállítások: 22, ill. 14 perc

Éliás Gábor: Számunkra tét nélküli találkozón , mivel már a felsőházba (1-8 hely) kerültünk nem volt tétje. Ennek ellenére a csapat végig fegyelmezetten jól játszott és sikeresen zárta az alapszakaszt. Sajnos ez nem mondható el a hazai közönség egy részéről, akik a mérkőzés alatt folyamatosan próbálták befolyásolni a játékvezetőket és viselkedésük nem a kézilabda játékot szolgálta. SZERENCSÉRE A MÉRKŐZÉS RENDBONTÁS NÉLKÜL BEFEJEZÖDŐTT!