• 11
  • dec.

Szigetszentmiklósi KSK II-Mogyoródi KSK II          4726 (19–13)

Takács D. – Kovács T. 3, BONDÁR 10, Váradi 3 (1), SZABÓ SZ. 5, GERE 7, Steixner 4. Csere: Dávid (kapus), SPACSEK 7 (1), OROSZ 7, Kónya 1.

Kiállítások: 2, ill. 2+ végleges kizárás.

Hétméteresek: 2/2, ill. 5/4.

Eredmény alakulása: 6. perc: 2–3. 17. perc: 11–7. 25. perc: 16–10. 35. perc: 24–14. 43. perc: 30–16. 49. perc: 36–19. 55. perc: 42–22.

Éliás Gábor: Öt perc „alvással” kezdődött a mérkőzés. Ezt követően viszont mindenki felébredt és fölényes sikert ért el a csapat!

• 04
  • dec.

Szigetszentmiklósi KSK II–Balassagyarmati Kábel SE II 43–26 (21–14)

MEGYESI – STEIXNER 4, Váradi 3, Sallay 4 (2), SZABÓ SZ. 4, Gere 2, BONDÁR 4. Csere: HORVÁTH P. 6, SPACSEK 5, Luka 2, Kovács T. 3, Kónya 3, Szabó A., Kuli 3.

Éliás Gábor: Fegyelmezett játékkal sikerült már az első félidőben jelentős előnyt szerezni. A második játékrészben pedig szebbnél szebb gólokat dobva sikerült nagy különbséggel nyerni.

• 25
  • nov.

Aranyszarvas SE–Szigetszentmiklósi KSK II 2835 (17–20)

Megyesi – Steixner, VÁRADI 6 (3), BAK 9, SZABÓ SZ. 1, Gere, FEHÉR 6. Csere: Takács D. (kapus), Kovács T., Spacsek 2, LUKA 4, HORVÁTH P. 6, Kónya, Kuli 1.

Kiállítások: 14, ill. 6, perc. Hétméteresek: 22, ill. 3/3.

Éliás Gábor: Az első játék rész nagy részében sikerült előnyt szerezni, bár a hazaiak többször is kiegyenlítettek. Szünet után feljavult védekezés mellett sikerült nagy különbségű győzelmet elérni az idény eddigi legjobb teljesítményével.

• 13
  • nov.

SZKSK II - Váci KSE II 27-29 ( 10-12 )

Bak Ferenc : Nagyon álmosan kezdtük a mérkőzést és sajnos ez az egész meccsre igaz volt. Volt 8 perc kézilabda akkor feltudtunk jönni ellenfelünkre de a vezetést sajnos nem tudtuk átvenni. Sajnálom, mert úgy gondolom ebben a meccsben sokkal több volt.

• 02
  • nov.

Budakalász II - SZKSK II  24-28 ( 15 - 15 )

Bak Ferenc : Ismét diadalmaskodtunk idegenben! Nagyon nehezen indult a mérkőzés eleinte nem állt össze a védekezésünk ezért szoros volt végig a meccs. A második félidőben 5 perc jó játékkal eldöntöttük a mérkőzést!

• 28
  • okt.

Vecsés SE II-Szigetszentmiklósi KSK II 27–23 (12–14)

Takács D. – Kovács T. 1, Váradi 8, Bak 7, Fehér Á., Gere 4, Steixner. Csere: Becz G. (kapus), Fehér G. 2, Perényi Márk, Kónya 1.

Éliás Gábor: Rossz kezdés után sikerült fordítani. A második félidő 16. percében még 22-20-ra vezettünk. Ezt követően azonban hibáinkat kihasználták a házigazdák és megfordították az eredményt. Több játékosunk hiányzott így, mivel nem tudtunk cserélni elfáradtunk a hajrára.

• 08
  • okt.

Bak FerencIdegenben egy komoly ellenféllel szemben léptünk pályára, ahol taktikusan , fegyelmezetten és mindennél nagyobb akarattal, lelkesedéssel sikerült elhoznunk idegenből a 2 pontot! Gratulálok a csapatnak ez igazi csapatmunka volt.

• 02
  • okt.

Szigetszentmiklósi KSK II–Bugyi SE           31–28 (18–14)

Becz G. – Spacsek 2, Váradi 2, Sallay 12, Szabó Sz. 1, Gere 2, Bak 4. Cs: Jónás P. (kapus), Kuli, Orosz 3, Kovács T. 1, Bondár 1, Perényi M., Kónya 3, Szabó A., Becz P.

Éliás Gábor: Az első kilenc perc (9–9) védekezés nélküli játéka után átvettük a vezetést. Többször is sikerült 4-5 gólos előnyt szerezni, azonban az ellenfél nem adta fel így az utolsó percekig koncentrálni kellett a két pont megszerzésért.