Somogyvári Tibor

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

U11 Szebeni - megérdemelt győzelmek

Lukács Csaba :
Hétvégén u11-es fordulót rendeztek Százhalombattán! A csapat jó teljesítményt nyújtott és két értékes győzelmet aratott a Ráckeve és Dabas ellen. A gyerekek jó védekeztek így viszonylag kevés gólt kaptunk! A támadás ugyan akadozott, de ezen a délutánon ez is belefért! Lelkesedésünk dicséretes volt!
A csapat: Kádár Alex, Papp Dani, Pethő Dani, Sopronyi Zsombi, Torma Peti, Városi Zalán, Csordás Barna, és P.Szatmáry Ákos, Kővári Kristóf.
Eredmények: Szksk II - Ráckeve 12-10  - Dabas 17-9

Havril Károly : 2019. december 9. napján játszott csapatunk Ajkán. A mérkőzést nekem köszönhetően hendikeppel kezdte a hazai csapat, mert négy legidősebb játékosunk igazolását itthon hagytam. Ennek következtében  kilenc játékossal léptünk pályára. Az egy kapussal, egy U15 korú irányítóval négy szélső, két lövővel és egy beállóval felálló csapatunk 37-27 re kapott ki a házigazdáktól. Mivel az igazolással rendelkező  játékosaink létszáma nem érte el a minimum 12 főt, a vonatkozó szabályok alapján valószínűleg 10-0 ra változtatják az eredményt.  Gratulálok a pályára lépő játékosoknak, mert tisztességgel helyt álltak!

Veres István: A korosztály idei utolsó fordulójára Százhalombattára utaztunk, ahol Gyál és Dabas csapata ellen játszottunk. Az első mérkőzésen hamar megmutatkozott a két együttes közötti
különbség, nagyarányú győzelmet arattunk. SZKSK – Gyáli BKSE 29:4 (16:3). Dabas ellen sok hibával kezdtünk, védekezésben, támadásban egyaránt. Fokozatosan átvettük az
irányítást, lelkes játékkal, remek küzdőszellemmel sikerült nyernünk. Dabasi KC VSE – SZKSK 13:16 (8:9) Mindkét mérkőzésen dicséretet érdemlően, harcosan játszottunk,
örömteli, hogy majdnem minden játékosunknak sikerült gólt lőnie.

A csapat tagjai voltak Benka Gergő, Bognár Máté, Boros Bálint, Forgács Botond, Gyapjas András, Halász Erik, Hatvani Mór, Jakobicz Nándor, Nagy Levente, Tóth Zalán, Németh Benjamin, Ferencz Márk.

ETO-SZESE Győr–Szigetszentmiklósi KSK 30–25 (16–11)

Varga Á. – Duzsi, Szabó Gy. 3, Korsós 4, Varga L. 5, Milovits 3, Iváncsik Á. 4 (2). Csere: Kreisz (kapus), Horváth P. 1, Márton B., Kovacsevics 3 (1), Grandjean, Spacsek 2, Madár

Eredmény alakulása: 7. erc: 4–4. 13. perc: 7–6. 19. perc: 11–6. 27. perc: 14–8. 38. perc: 20–13. 50. perc: 24–18. 54. perc: 26–22. 58. perc: 30–22.

Kiállítások: 6, ill. 2 perc. Hétméteresek: 3/2, ill. 3/3

Kökény István: Rengeteget híbáztunk támadásban, föleg a szélről híbáztunk sokat. Idegenben jóval hatékonyabban kell játszanunk tavasszal, ha meg akarjuk örizni élmezőnybeli helyezésünket.

Szigetszentmiklósi KSK - Kőrösi KDSE Érd 27 - 16

Lízer László : Dabason rendezték meg az Kovács László régió U15 III. felsőházi rájátszás első fordulóját .
A csapatunk mind két mérkőzését nagyarányú győzelemmel nyerte. Én elégedett voltam a csapattal bár egy kicsit döcögött a védekezés a második mérkőzés elején de  sikerült végig lendületes játékkal felülmulni ellenfeleinket. Erre az évre véget ért a bajnokság de februárban folytatjuk remélem ugyan ilyen  hozzállással és lendülettel!!

Szksk-Százhalombatta 26-29
Szksk-Budaörs 20-41
Nagy Imre : Az első mérkőzésen két komplett sorral álltunk fel. Lett egy  2006-os és egy teljes 2007-es csapatunk. Ellenfelünk erősebnek vélt csapata ellen a 6-osok, a gyengébbnek gondolt ellen a 7-esek játszottak. Nagyot küzdöttünk picin múlott a siker. Ez a csapat szeptemberben még simán elvert minket! A második meccsen próbáltunk a legerősebb csapatunkkal felállni. Sajnos hamar elfogyott a hitünk, amit nagyon sajnáltam. Ellenfelünk lényegesen előrébb tart, de ez nem lehet ok arra hogy, feltartott kézzel játszunk.