Felfüggesztette versenyeit az MKSZ, elmaradnak a csoportos edzések!

A Magyar Kézilabda Szövetség Elnöksége 2020. március 14-én 0:00 órai hatállyal a COVID-19 koronavírus megjelenésének és terjedésének megelőzése érdekében, a Magyar Kormány 40/2020. (III. 11.) számú Kormányrendeletére is figyelemmel – további intézkedésig – valamennyi, a Magyar Kézilabda Szövetség és a megyei kézilabda-szövetségek által kiírt bajnokság és kupasorozat mérkőzéseit felfüggesztette.

A fenti intézkedés hatálya a sportesemények megrendezése mellett a szervezett edzésekre, keretedzésekre, edzőtáborokra, sportági összetartásokra, valamint egyéb programokra is kiterjed, azt minden esetben érvényesíteni kötelező!

Ennek hatására minden korosztályban elmaradnak a közös beltéri és szabadtéri edzések is, de az edzők a csoportok felületén hamarosan közzéteszik az egyéni edzésterveket, mellyel fenntartható és képezhető a játékos.

Reméljük, hogy a bajnokságok hamarosan újraindulnak, így nekünk készen kell állnunk a folytatásra!

Kérek mindenkit, hogy a mindennapokban is legyen kellően körültekintő és tartsa be a higiéniai és megelőzési szabályokat, megelőzve a vírus terjedését!

Amint bármilyen egyéb rendelkezés lépne életbe, arról értesítjük az Egyesület tagjait!

Szigetszentmiklósi KSK
Vezetősége

Somogyvári Tibor

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Dunavarsány- SZKSK II 24-29 (13-17)

SZKSK II. Levente- Steixner 3, Gere 4, Sallay 9, Szabó Sz. 1, Szépvölgyi 6, Kovács T. 1. cserék: Becz G.- Horváth D. 4, Mécs, Kónya 1, Marton.

Vas János : Végig vezetve biztos győzelmet arattunk. A tavalyi ifjúsági játékosok az NBI/B mellett inkább NBII-ben fejlődnek tovább, itt pedig a tavalyi (és idei) serdülő játékosok próbálják szokni a felnőtt kézilabda légkörét. Eddig sikerrel.

NB I B nyugati csoport 3. forduló

ETO-SZESE-Szigetszentmiklósi KSK 28-24 (17-11)
Vitáris - Pocsai 7 (1), Varga L. 2, Milovits 1, Szabó Gy., Nagy A. 3, Hódi 3. Csere: Kovács R. (kapus), Nagy T. 5, Medvedev, Horváth P., Tóth M. 1, dr. Kiss I., Duzsi 2 (2), Márton
Az eredmény alakulása: 9. perc: 3-5. 19. perc: 8-8. 25. perc: 12-9. 29. perc: 17-10. 37. perc: 19-14. 45. perc: 20-19. 54. perc: 24-21. 58. perc: 26-24
Kiállítások: 2, ill. 8 perc. Hétméteresek: 6/4, ill. 5/3.
Kökény István: Az első félidő utolsó tíz percében rontottuk el a mérkőzést. A nagy hátrányt sikerült egy gólra csökkenteni a második félidő közepére. Ezt kővetően azonban már csak futottunk az eredmény után és megérdemelten nyertek a házigazdák.

SZKSK- Telekom Veszprém 33-38 (14-21)

SZKSK: Kovács R.-Spacsek 9, Ács 5, Márton 2, Medvedev 4, Pál 3, Madár 3. cserék: Dávid, Levente- Finta 7, Gonda, Szépvölgyi, Mécs, Kovács L., Horváth D.

Vas János : Sajnos nem úgy kezdtünk ahogy megbeszéltük. Sok hiba támadásban és védekezésben is. Nagy hátránynál kicsit összeszedtük magunkat, de ez csak a felzárkózáshoz volt elég. A problémákat meg kell oldanunk, és lassan ideje lenne győzni is.

2019-09.24  OSB II.o. Nyugati csoport

AGROFEED ETO-SZESE II.- Szigetszentmiklósi KSK   22-26

Lízer László : A mérkőzést megelőzően látszott a fiúkon a motiváltság így az első percektől kezdve mi irányítottunk. Tihanyi Balázs védéseinek köszönhetően sikerült elbizonytalanítani az ellenfél lövőit, a betöréseiket a védekezésben és támadásban jól szereplő Biczó Máté vezénylésével hatástalanítottuk!  Az utolsó 10 perc nagyon gyengére sikerült a hat gólos előnyünket nem 10 re növeltük – bár lett volna bőven lehetőség - ha nem sajnos 4 re csökkentettük.
Gratulálok a csapatnak!

NB I B nyugati csoport 2. forduló

Szigetszentmiklósi KSK-PLER-Budapest 25-24 (11-12)

Kovács R. - Pocsai 8 (6), Éliás, Szabó Gy 1., Nagy A. 1, Varga L. 3, Hódi 2. Csere: Vitáris (kapus), Nagy T. 2, Milovits 3, Medvedev, dr. Kiss I. 2, Tóth M., Duzsi 3, Spacsek

Kiállítások: 6, ill. 10 perc. Hétméteresek: 6/6, ill. 5/4.
Az eredmény alakulása: 6. perc: 1-3. 12. perc: 6-5. 19. perc: 6-8. 25. perc: 8-12. 35. perc: 15-15. 40. perc: 18-16. 43. perc: 18-19. 49. perc: 20-20. 57. perc: 21-23
Kökény István: A két csapat jó iramú végig szoros mérkőzést játszott. A végjátékban a kupával ellentétben nekünk volt szerencsénk. A múlt héthez képest gyökeres változások voltak, ami fontos győzelmet ért.

2019.09.22   U14 J csoport
Szigetszentmiklós KSK –Ráckeve VKSK 17-39
Szigetszentmiklós KSK – Csepel DSE 15- 30
Lízer László : A hétvégén megkezdődött az U14-es bajnokság is számunkra nem igazán sikeresen. A mieink első mérkőzésen kissé megilletődötten kezdtek húsz perc alatt csak 7 gólt sikerült szerezni, a második játékrészben kicsit koncentráltabban játszottak, de nem bírtunk a gyors és pontos játékot játszó Ráckevével!
A Csepel DSE-vel már találkoztunk egy felkészülési tornán ahol kevéssel maradtunk alul most nem sikerült szoros mérkőzést játszani velük, de vannak bíztató jelek!