Somogyvári Tibor

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ifjúsági - Végre győzelem !!!!

SZKSK- ETO SZESE 32-27 (13-12)

SZKSK: Kovács- Spacsek 8, Ács 9, Márton 5, Horváth P. 2, Pál 5, Madár 3. cserék: Husonyicza, Magyar- Fülöp, Luka, Gonda, Szépvölgyi, Mécs, Horváth D.

Vas János :  A mérkőzésen végig nagy akarattal jól védekeztünk. A támadójáték egy öt perces rövidzárlatot leszámítva szintén jó volt. Márpedig, ha ez a két dolog rendben van, akkor szinte minden csapat ellen van győzelmi esélyünk. Gratulálok az egész csapatnak.

U13 - erőnléti edzés videó

Amíg ifjúsági csapatunk a Győr SZESE csapatával küzdött a teremben, addig az első félidőben U13 csapatunknak Bálint bácsi és Janka erőnléti edzést vezényelt !

Szigetszentmiklósi KSK II–Százhalombatta II 33–26 (20–13)

Becz G. – Pál 5, Madár 3, Varga Z. 1, Horváth P. 3, Márton 10 (2), Spacsek 4. Csere: Magyar (kapus), Gere 3, Kovács T. 1, Sallay, Kónya, Font 1, Gergely 2, Hamar

Eredmény alakulása: 10. perc: 9–5. 18. perc: 15–9. 39. perc: 24–16. 53. perc: 31–22.

Kiállítások: 0, ill. 6 perc. Hétméteresek: 3/2, ill. 3/2

Éliás Gábor: A vendégek hat fővel jelentek meg. Ez érthetetlenül a mi játékunkat zavarta meg. A játékosok többsége inkább ezzel foglalkozott a kézilabda helyett. Bízom benne, hogy a következő fontos mérkőzéseken ki tudjuk zárni a külső körülményeket és mindenki a saját feladatát próbálja minél jobban elvégezni.

Váci KSE–Szigetszentmiklósi KSK 34–18 (14–8)

Kreisz – Duzsi, Éliás 6, Nagy T. 1, Fülöp 1, Korsós 1, Iváncsik Á. 1 (1). Csere: Kovács R., Varga Á. (kapusok), Szabó Gy. 1, Horváth P. 2, Félegyházi 1, dr. Kiss I., Kovacsevics 2, Grandjean 2, Márton

Az eredmény alakulása: 4. perc: 2–2. 13. perc: 6–2. 18. perc: 8–6. 37. perc: 20–11. 41. perc: 24–14. 49. perc: 30–14. 53. perc: 32–15.

Kiállítások: 8, ill. 0 perc. Hétméteresek: 3/2, ill. 1/1.

Kökény István: Nagyon tiszteltük az NB I-be tartó ellenfelet. Több játékosunk már negyed óra után feladta a mérkőzést. Ennek következménye lett a súlyos nagy különbségű vereség. Jövő héten nem lesz mérkőzésünk így bízom benne, hogy jól jön a szünet és sikerül felkészülni a Pécs elleni fontos idegenbeli találkozóra.

Éles Kise- Szksk OSB II. 41 - 34
Lízer László Veszprémi Arénában került megrendezésre a forduló, így a hely szelleme is inspirálhatta a fiúkat arra ,hogy 25 perc remek játék után az eredményjelző 17-22 mutatott. A második félidőt viszont bealudtuk lassan körülményesen kezdtük. Nem sikerültek a helyzetek befejezései és nem zártunk vissza elég gyorsan. Sajnos 7 gólos vereséggel zártunk! Kiemelném a két u 15-ös kapus teljesítményt (Baldauf Zoltán és Juhász Roland) remekül helytálltak mindketten!

Az MKSZ kiválasztásért felelős munkacsoportja Biczó József Mátét a kiválasztás következő fordulójára jelölte, meynek időpontja 2019.03.02 09.30. Helyszíne Dabas.

Gratulálunk sportolónknak és edzőiknek ehhez a szép sikerhez.