Junior SZKSK - Veszprém B felkészülési mérkőzés

Bak Ferenc : Lassan vége az alapozásnak és egy igen jó ellenfél ellen ...

U14 Cell Kupa értékelés

Lízer László : A kupa az alapozás első időszakában volt így igazán ...

NBI/B felnőtt felkészülési mérkőzés

A felkészülés első edzőmérkőzését az NBII-es Bp. Honvéd csapata ellen ...

OSB Sikeres a felkészülés első szakasza

Bak Ferenc : Idén is részt vettünk a Cell Cupán. A srácok a kupa ...

U12 Kevesen voltunk, de nagyot küzdöttünk

Kellner Máté : 8-an indultunk el a Cell Kupára U12-es korosztályban. ...

NBIB felnőtt csapatunk megkezdte a felkészülést

NB1/B felnőtt csapatunk augusztus 01-én  új edzővel Kökény István ...

NBI/B Junior és OSB felkészülés

NBI/B Junior és OSB csapatunk július 25-től napi két edzéssel Bak ...

U12 Havril Károly a csapat új edzője

1973.09.19. születtem a Pásztón. 1996-ban végeztem a Magyar ...

Elnöki tájékoztató

Tisztelt Sporttársak, Támogatók!   Egyesületünk a ...

Évértékelő - NBI/B Junior és OSB

Bak Ferenc: Az előző bajnokság nyári alapozását nagyon szépen ...

Új edző az U14 korosztálynál

Augusztus 01-től Lízer László 1967-ben született. Közel 10 éve ...

U14 - Évértékelés

A 2. félévben kezdtük el a korosztállyal a munkát, ami nem hosszú ...

Szivacs Csokonai - Évértékelés

A 2007-2008-as korosztállyal tavaly kezdtük el tanulni a kézilabdát, ...

Információk

NBIB felnőtt és junior mérkőzések időpontjai

NBIB felnőtt és junior mérkőzések időpontjai

 NBI/B Felnőtt és Junior mérkőzések 

  1. szeptember 10. szombat

16:00               Tiszavasvári SE-QUICK2000   - Szigetszentmiklósi KSK                    

18:00               Tiszavasvári SE-QUICK2000   - Szigetszentmiklósi KSK felnőtt

  1. szeptember 18. vasárnap

16:00               Szigetszentmiklósi KSK           - Nyíregyházi SN KFT             

18:00               Szigetszentmiklósi KSK felnőtt - Nyíregyházi SN KFT

  1. szeptember 25. vasárnap

15:00               Törökszentmiklósi Székács     - Szigetszentmiklósi KSK                    

17:00                Törökszentmiklósi Székács      - Szigetszentmiklósi KSK felnőtt

  1. október 1. szombat

16:00               Fiatal Kézilabdások SE            - Szigetszentmiklósi KSK                    

18:00                Fiatal Kézilabdások SE              - Szigetszentmiklósi KSK felnőtt

  1. október 9. vasárnap

16:00               Szigetszentmiklósi KSK           - VKK Nyírbátor                     

18:00               Szigetszentmiklósi KSK  felnőtt   -VKK Nyírbátor

  1. október 15. szombat

16:00               FTC KN KFT     - Szigetszentmiklósi KSK                    

18:00               FTC KN KFT     - Szigetszentmiklósi KSK felnőtt

  1. október 29. szombat

16:00               Szigetszentmiklósi KSK           - ÓAM-Ózdi KC                      

18:00               Szigetszentmiklósi KSK           - ÓAM-Ózdi KC                      

  1. november 13. vasárnap

16:00               MOL-Pick Szeged U23            - Szigetszentmiklósi KSK felnőtt

  1. november 20. vasárnap

10:00               Szigetszentmiklósi KSK           - Mizse KC                 

12:00                Szigetszentmiklósi KSK  felnőtt   - Mizse KC

16:00               Balassagyarmati Kábel SE     - Szigetszentmiklósi KSK                    

18:00               Balassagyarmati Kábel SE     - Szigetszentmiklósi KSK felnőtt                    

  1. december 3. szombat

10:00               Szigetszentmiklósi KSK           - KTE              

12:00                Szigetszentmiklósi KSK felnőtt  - KTE

  1. december 10. szombat

19:00               Törökszentmiklósi KE - Szigetszentmiklósi KSK                    

17:00               Törökszentmiklósi KE   - Szigetszentmiklósi KSK felnőtt

  1. december 18. vasárnap

16:00               Szigetszentmiklósi KSK           - Békés-Drén KC

18:00               Szigetszentmiklósi KSK felnőtt - Békés-Drén KC

Budapest Kupa utánpótlás torna programja

Budapest Kupa utánpótlás torna programja

Budapest Kupa utánpótlás torna programja

08.26 péntek

Elektromos sportcsarnok

10:00 SF "B" Szigetszentmiklós KSK – PLER

SF "B" Csanádi KSISE - Szigetszentmiklós KSK

Siketek sportcsarnok

14:40 U14"B" FTC I - Szigetszentmiklós KSK

19:10 U14"B" Szigetszentmiklós KSK - Budapesti Honvéd SE II

Kerék utca

16:10 U12"B" Szigetszentmiklós KSK – ÓKSI

17:55 U12"B" Szigetszentmiklós KSK – FTC

08.27 szombat

Siketek

11:30 SF "B" Budapesti Honvéd SE - Szigetszentmiklós KSK

13:00 SF "B" KSI I. Szigetszentmiklós KSK

Kerék utca

12:35 U12"B" Csanádi KSISE - Szigetszentmiklós KSK

15:55 U14"B" ASI DSE - Szigetszentmiklós KSK

08.28 Vasárnap helyezéstől függően

10.45-től Serdülő  Elektromos spcs     eredményhirdetés 14.30

U14 Siketek sportcsarnok

Alsóház kezdés 08.30 ,

felsőház( csoport 1-2 helyezett )  kezdés 13.00

eredményhirdetés 17.30

U12 Kerék utca

kezdés: 10.30                  eredményhirdetés : 15.10

 

Videók

SZKSK Támogatóknak

Szponzori, támogatói felajánlásokat várjuk elérhetőségeink bármelyikén!
Igény esetén reklámfelület bérelhető az oldalon!
Részletekért hívja: 0620/991-3922 telefonszámot!

Mérkőzések helyszíne

SZKSK elérhetőségek

2310 Szigetszentmiklós
Tököli u. 19. Pf. 154.
kovacsi@vnet.hu